Гороскоп на 24 лютого 2017

Опубліковано: 23.02.2017

-CsfeFvuvag

Гороскоп на 24 лютого Овен:
Овни в цей день будуть дуже повільні й інертні. Ви відмовитеся від поспіху навіть у тих службових справах, які у звичайному (не після святковому) стані здатні виконати на відмінно.

Гороскоп на 24 лютого Телець:
Тельців 24 лютого не залишить почуття глибокої самотності. В момент, коли ваші родичі і друзі будуть зайняті своїми особистими проблемами, ви не зможете відшукати потрібного «сповідника», що ще більше посилить вашу депресію.

Гороскоп на 24 лютого Близнюки:
Близнюки сьогодні не зможуть стати зразковими виконавцями службового обов’язку. Все, на що ви опинитеся здатні в робочі години – вести тривалі діалоги з колегами або займатися інтернет-листуванням.

Гороскоп на 24 лютого Рак:
Для Раків 24 лютого 2017р підвищується ризик травмонебезпечних ситуацій. Як можна уважніше пересувайтеся на льоду, не порушувати швидкісний режим в автомобільній поїздку і уникайте контакту з електроприладами.

Гороскоп на 24 лютого Лев:
Левам у цей день вдасться знайти багато нових однодумців. Висока ймовірність, що під впливом кого-то з них вже цього вечора ви захочете вивчити іноземну мову або записатися на курси підвищення кваліфікації.

Гороскоп на 24 лютого Діва:
Дівам сьогодні доведеться максимально оперативно усувати аврал, що утворився на роботі. Коли до вечора ви виб’єтеся з останніх сил, навіть похвала керівництва не зможе виправити ваше жахливий настрій.

Гороскоп на 24 лютого Ваги:
Терезам 24 лютого 2017 вдасться насолодитися плодами своїх колишніх зусиль. Коли відзначиться молодший колега, навчання якого ви вклали багато праць, ви відчуєте себе так, немов ви найбільший наставник і гуру.

Гороскоп на 24 лютого Скорпіон:
Скорпіонам сьогодні захочеться провести масштабну ревізію в колі своїх близьких знайомих. З цією метою ви безжально видаліть контакти людей, які хоча б раз вас підвели, «підставили» або зрадили.

Гороскоп на 24 лютого Стрілець:
Багато приємних емоцій Стрільцям у цей день принесе спілкування з чотириногим улюбленцем. Однак цю радість зовсім не підтримає ваш супутник життя, якому бездомний песик не здасться істотою зворушливим або забавним.

Гороскоп на 24 лютого Козеріг:
Козероги сьогодні проявлять граничну витримку і спокій. Вам вистачить сил змовчати і зберегти нейтралітет, коли розгориться черговий великий конфлікт з участю ваших найближчих родичів.

Гороскоп на 24 лютого Водолій:
Водолії сьогодні відмовляться від багатьох давніх звичок. Після того, як ви проведете ревізію у своїх думках і душі, вам захочеться, щоб ваша друга половинка також зробила спроби наблизитися до ідеалу.

Гороскоп на 24 лютого Риби:
Риби сьогодні будуть повністю занурені усуненням проблем у фінансовій сфері. Вибраний вами спосіб, як вибратися з утворенням кута, виявиться до банального проста – ви вирішите позичити потрібну суму в когось із родичів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.