Гороскоп на сьогодні 23 лютого

Опубліковано: 23.02.2017

-CsfeFvuvag 

Овен

Постарайтеся утриматися від зайвого спілкування, не позичайте грошей, уникайте фінансових справ з друзями, інакше і дружбі кінець, і грошей не заробите. І не кажіть зайвого, не діліться своїми домашніми проблемами.

 Телець

У центрі уваги в цей день для вас виявиться, насамперед, реалізація давніх бажань. Успіхи в комерційної і ділової області будуть залежати від вашого вміння домовитися і правильно використовувати свої зв’язки.

 Близнюки

Сьогодні вас чекає підйом енергії, спробуйте скористатися цим сприятливим часом, щоб вивести взаємини з колегами й своїми діловими партнерами на інший, більш високий рівень.

 Рак

Сьогодні слід чітко дотримуватися своїх життєствердних принципів, але не забувати про можливість компромісного рішення. У цей день слід повністю відмовитися від алкоголю і сексу, не вплутуватися у афери і не слухати порад.

 Лев

Вам в цей день варто подбати про своє здоров’я, існує небезпека різних захворювань. Зірки рекомендують уникати гучних компаній і застілля. Вважається, що цей день сприятливий для боротьби з плотськими пристрастями.

 Діва

Зірки сьогодні рекомендують проявити у справах увагу і обачність. Постарайтеся уникати категоричних висловлювань, насмішок, непотрібних розмов. Постарайтеся не приймати важливі рішення та не підписуйте жодних документів. Не говоріть зі своїми рідними на підвищених тонах, а якщо це й сталося, то постарайтеся швидше попросити вибачення.

 Ваги

Сьогодні вам доведеться присвятити свій час домашнім клопотам, а також проблем з родичами або друзями. Постарайтеся тверезо оцінити ситуацію, і тоді правильне рішення прийде саме собою.

 Скорпіон

Сьогодні всі ваші зусилля будуть витрачені даремно. День буде сповнений неприємних сюрпризів, ваші плани будуть зриватися один за іншим. Це буде вас дратувати,  можете зриватися на оточуючих. Така поведінка призведе тільки до загострення відносин і того, що постраждає ваша репутація, і з’являться нові вороги.

 Стрілець

Це сприятливий день, щоб почати нові справи. Він буде сповнений спілкування. Для самотніх жінок велика ймовірність нового знайомства чи романтичних пригод.

 Козеріг

Сьогодні можна робити дорогі покупки, а також займатися цілительством і профілактикою захворювань. А ось чоловікам зірки навпаки, рекомендують уникати гучних компаній і застілля.

 Водолій

Сьогодні ви без особливих праць і зусиль впораєтеся з будь-якими професійними справами. Блискучі організаторські здібності і прагнення допоможуть вам згуртувати навколо себе ряди однодумців і досягти мети.

 Риби

Життєвий потенціал сьогодні буде на високому рівні, однак за суперечливих тенденцій удача в будь-який момент може від вас відвернутися. Можливо, саме сьогодні вам доведеться вирішувати не тільки домашні, але і особисті проблеми, які згодом можуть усі інші справи відсунути на другий план.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.