У квітні на строкову службу відправиться 500 мешканців Черкаської області

Опубліковано: 23.02.2017
Âåùåâîé ñêëàä îáëàñòíîãî ñáîðíîãî ïóíêòà.

Âåùåâîé ñêëàä îáëàñòíîãî ñáîðíîãî ïóíêòà.

Про це повідомив у ході сьогоднішньої наради обласний військовий комісар Євген Курбет, йдеться на сайті Черкаської ОДА. Набір розпочнуть з квітня. Утім, за його словами, в районах та містах вже сьогодні повинні готуватись, зокрема з березня розпочинають роботу медкомісії.

Євген Курбет нагадав, що призовники, які проходять строкову службу, не залучаються до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Насамперед вони направляються до навчальних частин, частин забезпечення.

Натомість нині триває набір на службу за контрактом. Під час наради в ОДА  заслухали керівників районів спільно з військовими комісарами щодо виконання плану. Заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв вкотре наголосив на тому, що для досягнення поставленого перед областю завдання, на місцях мають пожвавитись.

– На сьогодні укладено 118 контрактів з 310, – сказав Костянтин Сапартаєвич. – Активізуватись мають Городищенський, Чигиринський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Канівський, Лисянський та кілька інших районів, аби контрактники вчасно оформили документи та 25-28 лютого ми змогли відправити наступну чергу військовослужбовців до навчальних частин.

Нагадаємо, в районах також працюють над розробкою програм мотивації для військовослужбовців та їхніх родин.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.