Тиждень пам’яті Героя АТО Анатолія Поліщука пройшов на Уманщині

Опубліковано: 24.02.2017

Два роки тому на Донбасі загинув родниківчанин-доброволець Анатолій Поліщук, боєць батальйону «Донбас». Це сталося 12 лютого 2015 року під час проведення «зачистки» територій від залишків незаконних збройних формувань в селі Логвинове, що розташоване на трасі Дебальцеве – Артемівськ (Донецька область).

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

В Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка проведено тиждень пам’яті Анатолія Поліщука «Є пам’ять, якій не буде кінця…» та ряд заходів із вшанування пам’яті загиблого героя, повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

В усіх класах проведено уроки мужності під гаслом «Анатолій Поліщук – син своєї землі», а в 1-А класі – виховний захід на тему: «Герої не вмирають». Урок-реквієм «Герої не вмирають!» відбувся у 2-А класі, урок пам’яті у 2-Б класі «Анатолій Поліщук – наш герой», виховну годину провели у 3 класі на тему: «Син твоєї землі – Анатолій Поліщук»; виховний захід присвячений пам’яті загиблого родниківчанина Анатолія Поліщука у 4-А класі; виховну годину «Хоробрі серця» провели у 5-Б класі; виховну годину «Герої для нас як приклад» у 7 класі.

В шкільній бібліотеці постійно функціонує виставка матеріалів про Анатолія Поліщука.

Святий та непорушний обов’язок кожного українця – шанувати подвиг, не забувати славних синів країни. Спомин про їх подвиг – навіки у наших серцях…

Два роки тому на Донбасі загинув родниківчанин-доброволець Анатолій Поліщук, боєць батальйону «Донбас». Це сталося 12 лютого 2015 року під час проведення «зачистки» територій від залишків незаконних збройних формувань в селі Логвинове, що розташоване на трасі Дебальцеве - Артемівськ (Донецька область).

Тиждень пам'яті Героя АТО Анатолія Поліщука пройшов на Уманщині

Тиждень пам'яті Героя АТО Анатолія Поліщука пройшов на Уманщині

Тиждень пам'яті Героя АТО Анатолія Поліщука пройшов на Уманщині

Тиждень пам'яті Героя АТО Анатолія Поліщука пройшов на Уманщині

Джерело: Новини Черкас

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.