Антон Яценко: Буду докладати максимум зусиль, щоб «дорогу смерті» було відремонтовано (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 27.02.2017

Народний депутат України Антон Яценка пообіцяв посприяти у ремонті траси міжнародного значення М-12 (Стрий – Тернопіль – Вінниця – Кіровоград – Знам’янка), на ділянці дороги у напрямку Умань-Христинівка, яку в народі ще називають «дорогою смерті». Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

дорога см2 дорога см1
«Наразі дорога у дуже жахливому та аварійному стані, через ями глибиною 30-40 см. автомобільна техніка виходить з ладу, рейсові автобуси скорочують. Як наслідок, стає неможливим своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню. Таким чином створюється загроза життю і здоров`ю людей і наростає соціальна напруга», – обурився нардеп.
Зазначимо, що Антон Яценко вже не перший рік займається цією проблемою. У 2016 році за сприяння нардепа було виділено кошти на ремонт цієї автомобільної дороги та здійснено поточний ремонт. Це дало можливість на півроку покращити ситуацію, але, у зв`язку з тим, що цією трасою їздить великоваговий транспорт, це призводить до надшвидкого руйнування дорожнього покриття.
Народеп неодноразово звертався до прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана та мав зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомиром Новаком та губернатором Черкащини Юрієм Ткаченком з приводу вирішення питання термінового проведення капітального ремонту «дороги смерті».
«Сподіваюся, що в цьому році проблема зрушить з «мертвої точки». Про результати звернень буду повідомляти. Докладатиму всіх зусиль, для того, щоб це питання було вирішено і дорогу – відремонтовано!», – наголосив Антон Яценко.

Doroga

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.