Смертельна забавка докотилася і до уманських підлітків

Опубліковано: 27.02.2017

1031530602

«Море китів», «f57», «Тихий Дім» «Розбуди мене о 4.20» – лише невелика частина так званих груп смерті, що популярні нині серед підлітків. Не оминуло це і уманських школярів. Ходять чутки, що серед учнів нашого міста також є учасники гри. Повідомляє 04744.info

Зважаючи на критичну ситуацію та самогубства, скоєні під впливом даних груп смерті в Україні та за кордоном, в більшості шкіл Умані були організовані екстрені батьківські збори. На них батькам пояснювали, в чому полягає смертельна загроза цих ігор та як вберегти дітей.

Речник Уманського відділу поліції у ГУНП в Черкаській області Леся Усенко оприлюднила офіційне звернення, в якому закликала батьків приділяти більше уваги психологічному стану кожної дитини, перевіряти шкіру на наявність пошкоджень, а при їх виявленні – вияснити походження.

Нагадуємо, що для більшості учасників – це просто забавка. Останнім часом подібні групи стали досить відомими, частково завдяки розголосу в ЗМІ.

Суть гри полягає в наступному. Так звані “куратори” дають підлітку завдання. Одним з перших є – надіслати свою геолокацію та перейти за вказаним йому посиланням. Після цього у жертви запускається таймер, який відраховує час на життя. Водночас дитині рекомендується постійно слухати специфічну музику.

З часом завдання стають складнішими. Наприклад, вбити тварину, стояти на краю мосту, вишкрябати лезом кита на руці або прокинутись о 4.20 та відкривши газ в кухонній плиті, читати заклинання. В якості доказів, підліток змушений постійно надсилати фотозвіти про виконання завдань. Якщо дитина відмовиться виконувати будь-яке із завдань, «куратор» починає погрожувати підлітку розправою або заподіянням шкоди його сім’ї.

Батьки, будьте уважні та пильні до своїх дітей. Звертайте увагу на настрій, слідкуйте за їх активністю та поведінкою. Намагайтеся проводити більше часу разом, аби вберегти підлітків небезпеки.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.