Фортепіанний майстер-клас відбувся у Монастирищі

Опубліковано: 28.02.2017

1488291450_pia

На фортепіанному відділі Монастирищенської дитячої музичної школи відбувся майстер-клас викладача вищої категорії Христинівської ДМШ, випускниці Одеської консерваторії Тетяни Роговик.

Викладач поділилась своїм професійним досвідом, своїми творчими знахідками з колегами – піаністами та провела відкритий урок з ученицями викладача Волковінської Л. Г.  Дашою Вавіловою та Машою Климовських, інформують Новини Черкас.

На уроці панувала невимушена творча атмосфера, де панували не авторитарні професійні стосунки , а партнерські, коли учень співпрацює з педагогом, разом долаючи  труднощі виконання творів.  Наставник давала корисні поради щодо використання певних навичків та прийомів технічної та художньої майстерності.

Тетяна Петрівна наголосила, що саме різноманітність методів навчання, індивідуальний підхід до кожного учня, а також загальна культура педагога, його інтелектуальний рівень та сучасне мислення сприяють розкриттю творчих здібностей учнів. Хороший педагог – це той, що завжди навчається, освоює сучасні інноваційні технології та мислить по -новому, навчаючи нове покоління.

А щоб досягнути успіхів в будь-якій справі – потрібно любити свою справу та отримувати задоволення від того, чим займаєшся.

Захід, що був проведений в дитячій музичній школі міста – творча зустріч колег по обміну педагогічним та професійним досвідом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.