Гороскоп на сьогодні 28 лютого 2017

Опубліковано: 28.02.2017

-CsfeFvuvag

Овен 
Овна може підвести дипломатичність. Точніше, її недолік, який протягом дня буде відчуватися оточуючими Овна людьми досить гостро. Сам же Овен може навіть не підозрювати про те, що його різкі висловлювання зачіпають чиїсь почуття. Більш того, він навряд чи повірить, якщо хто-небудь скаже йому про це! Проте факт залишається фактом: Овну треба уважно стежити за своїм гострим, як бритва, мовою. Інакше це може плачевно позначитися на його взаємовідносинах.

Телець Телець буде просто ідеальним виконавцем! Він здатний ловити на льоту побажання оточуючих і спокійно втілювати їх у життя. А ось на місці керівника Телець може відчувати себе незатишно: день не схиляє його до того, щоб проявляти ініціативу та брати на себе відповідальність за результат. Так що краще, що Телець-начальник може зробити – це влаштувати собі вихідний. За той час, поки він відпочиває, Телець-підлеглий встигне переробити масу справ!

Близнюки 
Зірки радять Близнюкам замислитися над тим, все їх влаштовує? Можливо, вони втомилися від повсякденної рутини? Або в їх житті назріли зміни? У цьому випадку Близнюкам варто зібратися з духом і ризикнути. День цілком підходить для того, щоб вони рішуче почали міняти щось у своєму житті. Це можуть бути і глобальні зміни, і менш значні оновлення. Не бійтеся зробити крок назустріч новому, інакше ви ризикуєте надовго застрягти у вчорашньому дні!

Рак 
Запорукою успіху Раку у справах стане гасло «Знання – сила!». Йому варто подумати про те, як підняти планку свого професіоналізму, щоб просунутися в кар’єрі. Можливо, Раку є сенс піти на навчальні курси, зайнятися самоосвітою чи трохи попрацювати підмайстром у більш досвідчених колег. Зірки обіцяють, що чим більше знань найближчим часом з’явиться у Раку в голові, тим більше нових дверей відкриється перед ним. І тим заманливішою виявляться перспективи.

Лев 
День для Лева буде пов’язаний з пошуком і обробкою інформації, причому ця інформація може бути взята їм з різних джерел! Можливо, якусь частину Лев почерпне з енциклопедій, іншу – з соцмереж, третю – від оточуючих, а четверту і зовсім складуть його здогади. Але це не повинно бентежити його: чим більше інформації – тим краще! Лев буде відмінно орієнтуватися в інформаційному потоці, беручи на замітку раціональні зерна і відкидаючи все непотрібне.

Діва 
Діва буде схильна судити про все надто безапеляційно і різко. Це позначиться і на рішення, які він прийме, і на взаєминах з оточуючими. Якщо ж мова йде про Діву-начальника, її підлеглим можна лише поспівчувати! Для Діви не існує напівтонів, все пофарбовано чорно-білою фарбою. Ну а оскільки білої фарби у неї в запасі значно менше, ніж чорної, то з важливих питань до Діви краще не підходити. Та й по неважливим теж.

Терези 
Запорука успіху Ваг у справах – це люди, які їх підтримують. Поодинці Ваги не зроблять і малої частини того, що задумали, зате спираючись на однодумців, здатні перевиконати план! Крім того, Ваги з подивом виявити серед лояльних їм людей навіть тих, від кого вони цього ніяк не очікували. Прислухаючись до їхніх порад і заручившись підтримкою, Ваги можуть сміливо братися за будь-яку, нехай навіть найскладніша справа.

Скорпіон 
День Скорпіона обіцяє бути завантаженим і метушливим, але продуктивним. Йому доведеться побігати і попотіти, однак при цьому він зуміє із самої вигідної сторони показати себе в ділі. Робота кипітиме в його руках! Не виключено, що саме заслуги сьогоднішнього дня з часом обернуться для Скорпіона змінами на краще в його житті.

Стрілець 
Стрілець буде буквально випромінювати успіх! Його внутрішній стан гармонії і впевненості в собі здатне буквально на очах міняти ситуацію і людей навколо в кращу сторону. Єдине, чого Стрільцеві не треба робити, – це скромничати. Не ховайте свої достоїнства, навпаки – виставляйте їх напоказ. Покажіть всім навколо, що ви вмієте і чого стоїте. Повірте, що оточують це порадує, а вас приємно здивує результат.

Козеріг 
Найкраще Козерогові будуть вдаватися повсякденні, поточні справи, однак до них він зуміє підійти творчо. У самій нехитрій роботі Козеріг здатний виявити свою родзинку, і це розфарбує його будні в яскраві кольори. А ось від великих проектів і починань Козерогові краще триматися в стороні – його мислення не відрізняється глобалізмом, і він ризикує втратити щось важливе. Якщо ж ситуація швидко почне змінюватись і потребує рішучих дій, Козеріг навряд чи зуміє за нею встигнути.

Водолій 
Водолія очікує успіх у всьому, що пов’язано з підвищенням його професійного рівня і новими горизонтами! Зірки радять йому зайнятися навчанням, піти на курси підвищення кваліфікації, завести нове хобі або просто відвідати місця, де він ще не бував. Водолій має можливість переконатися в тому, що навчання – це дійсно світло. Або, як мінімум, нові знайомства, можливості і перспективи.

Риби 
Велику частину часу Рибам доведеться приймати рішення буквально на бігу. Проте цього мало! Ситуація буде складатися так, що їм необхідно діяти ще швидше, щоб встигнути, – інакше вони ризикують втратити представляються можливості. Зате якщо Риби проявлять чудеса спритності, зуміють обійти конкурентів і в кінцевому підсумку взяти перший приз.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.