Гороскоп на сьогодні 1 березня 2017

Опубліковано: 01.03.2017

-CsfeFvuvag

Овен

Сьогодні як ніколи легко прийняти бажане за дійсне і діяти, виходячи з помилкових передумов, тому будьте обережні з грошима. Взагалі у цей день не варто робити відповідальні кроки і робити великі покупки — якщо, звичайно, ви не боїтеся того, що на наступний день кроки доведеться виправляти, а покупки везти назад у магазин. Не сподівайтеся на випадок, розраховувати треба лише на свої сили, а астрологічні умови нинішньої доби допоможуть вам вдало завершити розпочаті раніше справи. Тільки ви здатні самостійно зорієнтуватися в тому, що відбувається.

Телець

На сьогоднішній день у вас не виникне особливих проблем, а все, що намічено — повністю здійсниться. Ймовірно поява нової людини у вашому оточенні, і ваш інтерес до нього буде настільки сильний, що, неодмінно захочеться познайомитися ближче. Але не слід діяти, надто відкрито, подібна тактика в даний момент буде мати досить сумнівний успіх.

 Близнюки

Сьогодні вам краще уважно слухати, що відбувається навколо: оточуючі будуть говорити важливі речі. День надає вам шанс зібрати інформацію з якогось важливого для вас питання, почути цінну пораду або відмінну ідею. Надалі все це може стати в нагоді, тому не варто відволікати увагу оточуючих на себе. Навпаки, будьте уважні самі: вчіться, слухайте, запам’ятовуйте.

Рак

Сьогодні зірки обіцяють щедро наділяти нас кипучою енергією. Працездатність буде на висоті, і це дає гарну можливість здійснити задумане. Використовуйте цей час для того, щоб домогтися успіху, але пам’ятайте: сьогоднішній день хороший не стільки для створення нового, скільки для того, щоб використовувати на всі 100% вже наявні напрацювання.

 Лев

Найімовірніше, в цей день вам належить поєднати особисте з громадським — бути в перших рядах і на роботі, і вдома. Здавалося б, усі проблеми давно вже вирішені, однак вони знову опиняються на вашому шляху. На сьогоднішній день, у всьому, що стосується побуту, не слід приймати рішення в поодинці, краще присвятити свої плани домашніх та отримати їхню підтримку у визначених вами діях.

 Діва

Сьогодні ви легко впораєтеся навіть з найважчими робітниками і навчальними завданнями. Вам вдасться зосередитися на важливих справах і відкласти другорядні, правильно розставити пріоритети. Поставтеся до поставлених завдань з усією серйозністю, і ви справите приємне враження на керівництво і ділових партнерів.

 Ваги

Сьогодні ви здатні на серйозні справи. Завдяки загострилися у цей день аналітичним здібностям, ви зумієте все продумати і передбачити. В результаті рішення, яке ви приймете, буде застрахована від помилок.

 Скорпіон

День може пройти в нескінченних суперечках і дискусіях ні про що. І не те щоб вам було життєво важливо довести свої ідеї. Швидше, робитися це буде з простого спортивного інтересу. Просто ви готові азартно доводити будь-яку нісенітницю, яку і самі не особливо вірите.

 Стрілець

Спробуйте сьогодні більше мовчати і не ставити до відома працівників про свої плани, вас можуть обійти. Навіть самим близьким друзям сьогодні не слід нічого розповідати, що знають двоє, знають всі. У другій половині доби може з’явитися потреба в оформленні довідок або офіційних паперів.

 Козеріг

Цей день дасть можливість успішно реалізувати свої плани. Є шанси завести нові корисні знайомства, які в подальшому можуть просто перерости в роман. Намагайтеся не відволікатися на другорядні деталі і не витрачати час у порожніх розмовах. Краще сьогодні сконцентрувати свою увагу на своєму внутрішньому світі, або просто розберіться в собі.

 Водолій

Цей день таїть у собі чимало проблем, і в першу чергу це стосується спілкування з оточуючими. Будьте обережні: сьогодні зірки схиляють до всіляких «розборок», причіпок і як результат — образ і конфліктів з близькими людьми. Щоб день пройшов мирно, намагайтеся утриматися від критики.

 Риби

Сьогодні ви ризикуєте пережити почуття розчарування по відношенню до чогось або до когось. Можливо навіть, що цим «кимось» будете самі. Вибити вас з колії і змусити переживати сьогодні здатна будь-яка дрібниця або невелика критика з боку. Зірки радять не витрачати нервові клітини на дрібниці і, головне, не намагатися вирішувати проблеми радикально.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.