Добро починається з тебе: уманчанка продовжує дарувати свято тим, кому воно так потрібне

Опубліковано: 02.03.2017

czJibTfDFPo

Нещодавно Інтернет обговорював історію уманчанки Юлії Нагожук, яка дарує свято дітям із малозабезпечених родин: випікає авторські торти на Дні народження малюкам. Вона вибирає родини, де дійсно немає можливості потратити великі кошти на солодощі, дитина росте без батька, мамі доводиться самотужки справлятися з вихованням і, як справжня Фея, несподівано дарує малечі яскравий, великий торт-мрію.

139002

А нещодавно Юлія долучилася ще до однієї прекрасної благодійної акції і тепер щомісяця пече смаколика для дитини, що має якісь вади фізичного чи розумового розвитку. Отакий душевний подарунок – це не лише радість для малечі, що вже обділена життям, а й підтримка для батьків, які часто думають, що їх горе нікого не хвилює.

торт

Юлія – прекрасний кондитер. Кожну її роботу можна порівняти з витвором мистецтва. У кожен свій виріб вона вкладає всю душу, тому, мабуть, вони і виходять такими чудовими. До весняних свят вона пропонує своїм клієнтам цікаві варіанти солодких привітань – набори різноманітних популярних в усьому світі солодощів.

J7XaWkC9T38

Вибір пропонованих солодощів дуже великий, кожен набір формується за індивідуальними побажаннями, тому замовник може орієнтуватися як на ціну, так і на власні вподобання.

PYSaszHSLGc

Якщо ви хочете зв’язатися з кондитером, зробити замовлення чи маєте якісь пропозиції, звертайтеся за номером 0976292940.
Юлія завжди рада новим клієнтам: і дорослим, і малим.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.