Гороскоп на сьогодні 2 березеня

Опубліковано: 02.03.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам варто проявити активність вранці. Найбільш ефективним буде завершення недавнього справи: чим важливіше його результат, тим більше підстав ще раз спробувати вплинути на хід подій. Після полудня очікується зниження темпів або переключення уваги на інші теми. Набудуть чинності насущні турботи, пов’язані з харчуванням, придбанням корисних дрібниць. Одним з центральних може стати питання вибору подарунків і «дамських» покупок. Перш ніж платити за товари і послуги, варто зібрати більше інформації про них.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців ці добу орієнтують на індивідуальні потреби. Сюрпризом дня може стати невизначеність або подвійність: ваші традиційні смаки і переваги можуть боротися з новими бажаннями. Ви можете самі не знати, чого ви хочете в даний момент, особливо, якщо мова йде про гроші, побут, одяг, дієті, естетиці, косметиці. Щоб дозволити сумніви, вам може знадобитися рада одного, альтернативна інформація або інша допомога. Друга половина дня підходить для контактів, коротких поїздок.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам цей день дасть поживу для роздумів, допоможе перейти з області мрій в більш приземлену практичну площину. До найбільш інтенсивної роботи думки і уяви має друга половина дня. Варто проявити стратегічну далекоглядність, життєву мудрість і промовчати про деяких подробицях, зокрема, не варто розписувати в деталях фінансові плани, видавати свої джерела. Вдалий момент для збору додаткових відомостей, для таємних зустрічей і нарад за зачиненими дверима.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам день подарує корисну інформацію, яку важливо не пропустити. Новина, рада, сигнал можуть прийти з альтернативного джерела, через віддалений контакт, бути подані у формі знака, натяку. Багато Раки проявлять інтерес до питань, пов’язаних з економікою, курсами валют, веденням господарства, кулінарією. Не виключено, що навіть дружні бесіди зведуться до господарсько-побутової тематики. Можуть стати актуальніші теми, пов’язані з оформленням і подачею документів, оплатою послуг, навчання або подорожі.

Лев (24.07 – 23.08)

Протягом дня інтереси Львів змістяться з романтичною або творчої сторони в економічну. Друга половина дня підходить для нарад на фінансові теми, для відвідування банку або податкової інспекції, для уточнення бюджету, розмірів заробітку, прибутку, пенсії, вартості подорожі або покупки. Бесіда з начальником, потенційним роботодавцем, партнером, спонсором пройде спокійніше і дасть більше ефекту в приватній обстановці. Не завадить додатковий захист індивідуальних фінансових даних.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні позиція більшості Дів стане більш розсудливою, спокійною, практичною. Гармонізуються і зовнішні умови, особливо з настанням полудня. Стане ясніше мотив цікавить особи, ваша репутація або вам відведена роль. Не виключені вести від людини, який раніше зник з виду. Для переговорів, консультування, поїздок, грошових переказів, платіжних операцій, пересилання або передачі речей краще вибрати саме другу половину дня. У важливих матеріальних питаннях бажаний тимчасовий компроміс.

Гороскоп на сьогодні 2 березеня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто звернути увагу на свої матеріальні можливості і зобов’язання. Від цього може залежати особистий рейтинг, виконання бажань, взаєморозуміння. У грошових і майнових питаннях небажана поспіх: цілком можливо, що ваше або чужу думку незабаром зміниться, і колишній договір прийме інший вигляд. Не рекомендується поспішність у справах, що стосуються кредитів, подарунків, спадщини, пенсій, компенсацій, розділу і злиття ресурсів. Варто приділити увагу дієті, нюансам лікувального харчування.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не варто пропускати підходящий момент для діалогу, умови для якого сформуються вже до середини дня. Другу половину доби добре використовувати для довірчого спілкування з особистим відтінком. Принесе користь любовна переписка, подружнє нараду, приватна консультація по щекотливому питання, зустріч з довіреною особою. При цьому варто врахувати настрій співрозмовника, його позицію в економічних і побутових питаннях. Також, варто пам’ятати, що частину домовленостей ще може змінитися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців день може початися з спроби активних дій, але азарту вистачить ненадовго. Програма справ і вектор інтересів проясняться до полудня. На перше місце можуть вийти повсякденні турботи. Можливо, доведеться приділити харчуванню, здоров’ю, господарським процедур. Не виключено тимчасовий відтік енергії. При нездужанні, особливо психосоматичному, краще не зловживати медикаментами, може допомогти відвар цілющих трав. Надаючи допомогу хворим і стражденним, не варто скупитися на добре слово.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні настрій Козерогів стане більш рівним, покращиться самопочуття. Багато Козероги інтуїтивно знизять навантаження, перейшовши від екстремального режиму до своєї звичної норми. Друга половина дня посилить комунікабельність, чутливість, проникливість, фантазію. Може відкритися секрет або знайтися потрібна річ. Можливо інтригуюче пропозицію. Не виключена приємна інформація особистого характеру, звістка з минулого. Це сприятливий момент для обговорення фінансових тим, для любовної листування.

Водолій (21.01 – 19.02)

У Водоліїв може посилитися тяга до спокою, домашнього вогнища. Протягом дня знизиться потреба в нових враженнях і контактах, зате стануть привабливішими інтимні бесіди «у камелька». Потреба в яскравих фарбах і гострих відчуттях може змінитися підвищеною чутливістю до півтони, натяків. Далеко від будинку можлива ностальгія. Не завадить перерву в експериментах і ризикованих заняттях, зупинка в дорозі. У розмові з домочадцями, близькими може знову виникнути забута або відкладена тема.

Риби (20.02 – 20.03)

Практичність у поточних справах не завадить більшості Риб подумки продовжувати витати в хмарах. Друга половина дня зробить активних Риб товариськими, а пасивних мечтательнее. Це підходящий момент для довірчого спілкування, анонімного контакту в Мережі, епістолярної та художньої творчості. Багато Риби довірять потаємні думки щоденника. Можливі інтригуючі цікаві звістки. Добре нанести візит близьким родичам або сусідам, зробити невеликий шопінг або прогулянку по околицях.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.