Гороскоп на сьогодні 3 березеня

Опубліковано: 03.03.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам день дозволить відпочити від стресів, знизити емоційні та фізичні навантаження, побачити на власні очі наочний результат своїх зусиль і скористатися ним. Може зрости інтерес до матеріальної віддачі від власної праці, витрачання отриманих прибутків і заробітків. День не розташовує до масштабності, не варто захоплюватися і переходити кордон поточних потреб. Відправляючись по магазинах, краще не налаштовуватися на оптові закупівлі або на придбання наддорогих (за вашим особистим мірками) товарів.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці сьогодні залежними від своїх звичок, самопочуття, поточних потреб. Навіть активні Тельці віддадуть перевагу комфорт і передбачуваність. Зірки підказують, що рівновага зараз є динамічним, а не статичним: настала весна вплине на ваші смаки, змусить переглянути шкалу цінностей. Буде мудрим рішенням уникати розмаху і необачності в чому б то не було, зокрема, в покупках, харчуванні, б’юті-процедури, облаштуванні побуту, будь-якому важливому виборі. Кращий вихід – тимчасовий компроміс.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам зірки радять обмежитися близьким колом спілкування, уникати нових знайомств і зайвої відвертості. Варто приділити час ресурсів, особливо свого особистого гаманця і рахунками. Важлива фінансова конфіденційність. Актуальні дрібні цільові покупки. У стратегічних питаннях краще не покладатися на себе вашої спостережливості, кмітливості, проникливості може бути недостатньо. Щоб мати уявлення про картину подій в цілому, корисно мати доступ до джерел, або інформатора.

Рак (22.06 – 23.07)

У Раків на першому місці аж до вечора можуть залишатися матеріальні міркування. Предметом уваги буде не тільки теперішнє, але і майбутнє. Не виключено, що ви покладете початок цілого періоду переоцінки ресурсів. Корисно прислухатися до інтуїції і порад друзів, особливо, якщо є свої власні непідтверджені сумніви. Не варто зациклюватися на одному варіанті, поки не випробувано кілька інших. На фізичне самопочуття і настрій вплине характер харчування, не варто голодувати.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять дотримуватися обережною і виваженою матеріальної політики. Ситуація вимагає особливої уваги до питань грошей і ресурсів, проте в цієї сфері зараз краще не допускати зайвого поспіху і легковажності. Варто утриматися від нових великих угод, глобальних закупівель, кредитних і інших договорів на тривалий термін. Можуть вимагати перегляду особисті заощадження, рахунки, податкові зобов’язання. Виявиться вельми корисним старовинне правило «не класти всі яйця в одну корзину».

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Діви можуть розраховувати на стабільність обстановки, а часом і на щасливий випадок. У відсутність повної достовірної інформації, багатьох Дів виручать чуття і природний практицизм. Можна успішно вирішити питання з оплатою навчання або послуг, з проїзними документами, налагодити зв’язок з віддаленими регіонами, виступити в ролі посередника. Можливе плідне спілкування з іноземцями та іногородніми, з фінансовими та податковими структурами. Не варто забувати про тимчасовий характер багатьох домовленостей.

Гороскоп на сьогодні 3 березеня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам не варто ігнорувати матеріальну грань будь-якої взаємодії. В центрі уваги може виявитися партнерський або сімейний бюджет, оплата послуг, питання про спільне майно, загальних кредитах або рахунках, амортизації, страхування, аліменти, податки. Краще не приймати довгострокові рішення, засновані на фінансових зобов’язаннях: вони можуть виявитися суперечливими, передчасними, невірними. Небажано виступати в ролі посередника, поручителя, спонсора, починати кар’єру консультанта або адвоката.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні на Скорпіонів впливає навколишнє середовище або настрій конкретних людей. Варто додатково підтримати гармонію у стосунках з колегами, помічниками, партнером, знаходячи спільну мову насамперед у побутових і матеріальних питаннях. Корисно провести «демаркаційну лінію» між послугами, які ви надаєте за гроші, і допомогою, яку ви надаєте від душі. Не варто створювати приводів для конфронтації в цій сфері, інакше в найближчому майбутньому різко зросте ймовірність відкритого конфлікту.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям не варто планувати на цей день починання, виступи, так як аж до вечора «пальму першості» можуть тримати рутинні справи. Розвитку проекту може заважати брак ресурсів, необхідність перебудувати матеріальну базу. Не виключено, що приземлені дрібниці вплинуть і на розвиток романтичних відносин. До списку життєво важливих ресурсів варто включити власне здоров’я, особливо, якщо ви займаєтеся спортом, є особою проекту чи відчуваєте інші серйозні навантаження.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів це день гармонії. По можливості, варто відволіктися від складних завдань, перенести на іншу дату трудомістке починання. Не рекомендуються заняття, що вимагають емоційного напруження, швидкої реакції. Якщо нервує обстановка, корисно змінити місцеперебування, звести до мінімуму дратівливі чинники. Заспокійливий вплив може надати смачна їжа, масаж, зіткнення зі світом класичного мистецтва. Варто прийняти запрошення на побачення з колишнім прихильником, колишньою пасією.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні багато Водолії схильні до повільності, тяжіють до знайомій обстановці, можуть бути байдужі до нових горизонтів і улюбленому хобі. Коло спілкування може звузитися до кількох близьких людей. Не виключена тяга до рефлексії, спогадами. Увагу можуть поглинути побутові дрібниці, рядові платежі та покупки. Це не самий продуктивний день для роботи, знижується ймовірність яскравих досягнень у спорті, бізнесі, управлінської діяльності. Добре проявити інтерес до справ сім’ї, відвідати батьків.

Риби (20.02 – 20.03)

День схиляє Риб до пошуку практичних рішень і досягнення наочного результату, але саме з цим очікуються проблеми. Можлива схильність ігнорувати очевидне і жити в своєму світі. Ідеї і знахідки цього періоду мають цінність, але потребуватимуть доопрацювання. Вибір, який здається очевидним, незабаром може вас розчарувати. Бажано робити пам’ятні записи, замальовки, начерки, зберігати чернетки і варіанти. Не варто витрачати багато грошей, краще обмежитися переліком необхідних придбань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.