Гороскоп на сьогодні 4 березеня

Опубліковано: 04.03.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Початок дня для Овнів стане пасивним. Причиною може бути не тільки лінь, але і відсутність відповідних умов, людей, мотивацій. Затишшя можна використовувати для відновлення енергії. Друга частина дня обіцяє сплеск комунікабельності і інтерес до кількох напрямках одночасно. Імпульс до активності може дати гаряча новина, цікава пропозиція з боку, ваша власна раптова ідея. Вечір підходить для інтенсивних контактів, подорож або процес спілкування може затягтися до ночі.

Телець (21.04 – 21.05)

Першу половину дня Тельці можуть використовувати за своїм розсудом. Можна виспатися, не поспішаючи поснідати, зайнятися дрібними особистими потребами. Атмосфера невизначеності дозволить помріяти, потягнути час, відкласти рішення. Друга половина доби більш динамічна, але не позбавлена сюрпризів. Не варто сліпо слідувати миттєвим примх. Рекомендується прискіпливість при будь-якому виборі. Не завадить увага до дрібниць при здійсненні платіжних операцій. Що може підштовхнути вас до ностальгії за минулим.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Друга половина дня обіцяє Близнюкам цікаві можливості, обіцяє веселий вечір. Одночасно, можуть повернутися спокуси, ілюзії, сумніви. Розмаїття ідей, надій або пропозицій здатне привести на роздоріжжі, жага свободи може взяти гору над почуттям боргу. У відсутність самоконтролю, ваші манери можуть стати занадто легковажними, що не відповідають статусу. Якщо вам важливо чужу думку – наприклад, партнера, громадськості – варто знайти тонку межу між розкутістю й фривольністю.

Рак (22.06 – 23.07)

Вранці в настрої більшості Раків буде переважати прагматизм. Друга половина дня пройде на легкій позитивній хвилі і обіцяє багато приємних хвилин, якщо вибрати вірну лінію поведінки. Щоб органічно вписатися в запропоновані умови, вам доведеться майстерно лавірувати в обстановці. Варто забути про надмірну прямолінійність, а також про «дитячої» довірливості та щирості. Ви дізнаєтеся багато цікавого, якщо поринете в атмосферу віртуальних дискусій, світських пліток, наукових чи інших спорів.

Лев (24.07 – 23.08)

На початку дня багато Леви будуть прагматиками, але поступово перетворяться в романтиків, шукачів пригод, або стануть «душею компанії». Можливий приплив надій і фантазій, пов’язаних з майбутнім. Посилиться тяга до середовищі однодумців. Складуться умови для завоювання чужих симпатій, відновлення знайомств. Незалежно від мети й формату, будь-яке спілкування буде таїти в собі підступ, а інформація буде мати потребу в перевірці. Варто ретельніше відсіювати непотрібні кандидатури не довіряти малознайомим людям.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви почнуть день в урівноваженому «правильному» настрої, але у другій половині дня ризикують втратити розсудливість. Логіка і здоровий глузд можуть поступитися місцем фантазіям, мріям, ілюзіям. Зростає ризик стати жертвою обману, інтриги. Варто ретельніше вибирати партнерів, супутників, співрозмовників. Дівам, схильним до залежностей будь-якого роду, варто уникати попадання під чужий вплив, особливо вербальне. Хороша сторона ситуації – можливість скоректувати план, випробувати альтернативний сценарій.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Вагів найбільш вдала друга половина дня. У цей час очікується або поява нових сприятливих шансів, або відновлення доступу до колишніх, ще далеко не вичерпаним можливостям. Може знову повернутися віра в свій успіх або рівновага в похитнулися відносини. Варто врахувати ймовірність інформаційних спотворень, дрібних непорозумінь та перешкод. Будь-які відомості бажано уточнювати. Деякі ситуації можуть мати сумнівний морально-етичний відтінок і вимагати уточнення саме в цьому плані.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто поставитися з розумінням до змін в чужому поведінці. Партнеру або близькій людині може знадобитися пауза для перегляду позицій або вирішення особистих завдань. Не виключено, що ваше спілкування на час стане менш тісним. Друга половина дня може створити труднощі з послідовністю дій, тимчасово збити орієнтири, підштовхнути до фінансових або інших ризиків, експериментів, маніпуляціям. Можливі випадкові удачі, якщо ви зумієте опинитися в потрібний час у потрібному місці».

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні плани Стрільців залежать від чужої поведінки. Вирішальну роль може зіграти ініціатива партнера. Друга половина дня сприятлива для романтичних і дружніх зустрічей, участі в заходах. Найбільш уразливими стануть відносини з найближчими людьми, наприклад, з партнером по шлюбу, одним з батьків. Ускладнити спілкування може дефіцит довіри, ясності і чесності, невміння прощати, одностороння або взаємна ідеалізація. Небажано домовлятися про житлових питаннях, шукати посередників.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів день почнеться безтурботно. До вечора може з’явитися привід для занепокоєння, суєти чи розгубленості. Навіть приємні події вимагають деяких зусиль – наприклад, змусять рахуватися з чужими смаками, підлаштуватися під вимоги компанії або обстановки. Цікавим, але клопіткою виявиться вечір для власників домашніх тварин. Якщо вам нагадало про себе яку-небудь нездужання, краще відразу взяти прості превентивні заходи: це допоможе уникнути загострення хвороби в самий розпал уїк-енду.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто провести ранок в спокійній обстановці, щоб накопичити якомога більше енергії. Друга половина дня додасть подій прискорення, може пробудити і посилити романтичні почуття, творче натхнення, ігровий азарт, підказати цікаву ділову ідею. Не виключено, що ви якимось чином повернутися в минуле – наприклад, зіткнетеся з колишньою пасією, або згадайте про своє старе хобі. Бажана акуратність в грошових питаннях, підвищена уважність при підрахунках і домовленостях.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам важливо вибрати відповідний тон у спілкуванні, лінію поведінки. Може стати в нагоді вміння мовчати, лавірувати, зберігати наліт інтриги. День підкреслює вашу вразливість і підказує, що деякі питання ще далекі від остаточного вирішення. Можливі сумніви, коливання між старим і новим. Не варто брати на себе зайву відповідальність, особливо в умовах невизначеності. Небажані поспішні зміни в побуті. Якщо буде серйозна розмова, не завадить заздалегідь до нього підготуватися.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.