В Монастирищі презентували книгу Валентини Розуменко «Нескорені»

Опубліковано: 04.03.2017

1488368205_nes

В Монастирищенському професійному ліцеї бібліограф районної бібліотеки Галина Тимошенко презентувала книгу нашої землячки Валентини Розуменко «Нескорені» про мужніх бійців АТО, інформують Новини Черкас.

Кожна епоха має своє покликання та своїх героїв. Маємо їх і ми, українці. Про Героїв-сучасників неоголошеної війни з російським агресором та його посіпаками розповідається у цій книжці, яка складається з інтерв’ю журналістки Валентини Розуменко із тими українськими чоловіками та юнаками, які пройшли крізь пекло Іловайська, Дебальцевого, Донецького аеропорту та інших «гарячих» точок.

Розповіді Героїв – це реальні історії патріотів, високі зразки мужності, сили духу, самопожертви та героїзму усіх тих, хто віддав своє здоров’я за свободу й незалежність нашої країни.

Одна з новел «Той, хто пройшов полон», присвячена монастирищанину Роману Возному. Людині нелегкої долі, батькові чотирьох дітей. Нині Роман очолює організацію реабілітації воїнів АТО в Монастирищенському районі.

Їх тернистий шлях, важка реабілітація й жага до життя має стати взірцем для тих, хто зневірився у пошуках сенсу буття. У спілкуванні з Героями розкривається їх багатий духовний світ: добродушність, життєрадісність, відвертість, оптимізм, цілеспрямованість й волелюбність. Достовірно й документально відтворюються ті події, забувати про які ніхто не має права!

Вони – Нескорені, бо вижили і, докладаючи надлюдських зусиль, пройшли важкі щаблі реабілітації та намагаються повернутися до повноцінного життя…

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.