На Тальнівщині ціна на проїзд у приміських автобусах зросла на 20%

Опубліковано: 06.03.2017

2_45-e1488793867762

Тальнівське автотранспортне підприємство підвищило плату на проїзд у приміських автобусах на 20%. Про це інформують “Вісті Черкащини” із посиланням на інформацію, надану головою правління ВАТ АТП 17137 Віталієм Накоп’юком.

– З початку року майже всі офіційні перевізники в області припинили свою діяльність, – розповідає Віталій Іванович. – Ринок віддали на відкуп нелегалам, які взагалі не платять податків. Таких по області 90%. Ми залишилися чи не єдиним островком стабільності в регіоні. Утім, нас поставили на межу виживання. Адже за рік вдвічі збільшилися ціни на пальне. Також, удвічі виросла мінімальна заробітна плата. Ми б могли теж підвищити плату за проїзд удвічі, але треба враховувати купівельну спроможність населення. Тому, поки йдеться лише про 20% підвищення. Поїздимо – побачимо. Якщо пасажирів стане менше й доходи підприємства не зростуть, то можемо взагалі зупинитися. І, тоді, прийдуть нелегали, для яких не треба узгоджувати ціну на проїзд. Хочеш, бабо, їхати з Лісового? Плати 40 гривень і не торгуйся”.

Віталій Іванович каже, що за місяць зросте ціна проїзду і в міських автобусах.

– Ми просили міськраду погодитися на ціну в 6 гривень, але не будемо проти, якщо вона погодиться й на 5. Для нас кожна копійка нині на вагу золота. Он лише за січень за електроенергію заплатили 23 тисячі. І це при тому, що вночі на території горять дві лампочки, щоби сторожі не набили ґулі. Якщо так піде й надалі, то дешевше буде закупити для охоронців прибори нічного бачення, – зазначив голова правління ВАТ АТП 17137 Віталій Накоп’юк.

Востаннє плату за проїзд у Тальному підвищували кілька років тому. Нині проізд у міському транспорті коштує 4 гривні.

Джерело: Про все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.