В Умані виявлено 10 фактів порушень зберігання зброї

Опубліковано: 06.03.2017

Всі виявлені правопорушення задокументовані, на власників зброї складено відповідні адміністративні матеріали. Про це повідомляє речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко.

З метою виявлення правопорушень громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів співробітники Управління превентивної діяльності перевірили власників зброї міста Умань та району.

В результаті перевірки інспекторами поліції було виявлено ряд правопорушень щодо умов зберігання зброї, а також правопорушення щодо порушення термінів перереєстрації зброї. На осіб, які вчинили правопорушення передбачені статтею 191 (Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів) та статтею 192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) КУпАП було складено протоколи про адміністративне правопорушення за відповідною кваліфікацією. Також в ході заходів співробітниками поліції вилучено понад 10 одиниць вогнепальної зброї, серед яких мисливські рушниці, зброя травматичної дія та газова зброя.

З власниками зареєстрованої зброї правоохоронці додатково провели профілактичну роботу щодо роз’яснення законодавства в сфері дозвільної системи. Заходи щодо виявлення незареєстрованої зброї на території міста та району тривають.

Фото Леси Усенко.
Фото Леси Усенко.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.