Антон Яценко ПРОТИ встановлення грабіжницького тарифу на проїзд у міському транспорті Умані (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 09.03.2017

Як відомо, 3 березня Виконавчий комітет Уманської міської ради на чолі з міською владою на сайті Уманської міської ради оприлюднили рішення про підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті – до 4,5 грн. Обурився цією ситуацією народний депутат Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.
15022014_yacenko_press
Нагадаємо, що раніше вартість проїзду становила – 3,5 грн.,а наразі уманчани будуть змушені платити на 1 гривню більше.

«Вважаю це рішення проявом МАРОДЕРСТВА. Адже ці кошти підуть на збагачення компанії-перевізника ТОВ «Круїз-Авто». Запевняю, що наразі немає ніякого економічного підґрунтя задля підняття цін на проїзд. Тарифи у місті й без цього були значно завищені», – наголосив нардеп.

Беручи до уваги той факт, що вартість проїзду в автобусних маршрутах Умані зросте на 1 гривню, а щодня в міських автобусах їздить близько 50 тисяч громадян, то можна підрахувати, що за день сума заробітку складе – 50 тисяч гривень, за місяць – 1,5 мільйона грн., а за рік – 18 мільйонів гривень. Тобто, майже на 18 мільйонів гривень за рік збагатиться компанія-перевізник ТОВ «Круїз-Авто» за рахунок уманчан!!!

Рішення ВК Тариф проїзд 2017_Страница_1
Рішення ВК Тариф проїзд 2017_Страница_2
«Я, як народний депутат України, та депутати фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою категорично ПРОТИ такого рішення» – заявив парламентар.

На сьогодні Виконком Уманської міськради проводить «штучне громадське обговорення», після чого наприкінці квітня збираються підняти ціни.

Якщо ж все таки ціну на проїзд у міському транспорті залишать по 4,5 грн., народний депутат наполягає вимагати негайного скасування проекту рішення Виконкому та не допустити підвищення тарифів.

“Я, як народний депутат, підготую звернення до Антимонопольного комітету України, щоб не допустити грабіжницьких тарифів на проїзд у громадському транспорті Умані та докладатиму максимум зусиль для того, аби вирішити цю проблему”, – наголосив Антон Яценко.

А також парламентар закликав Уманську міську владу негайно вжити всіх заходів щодо неприйняття проекту рішення Виконкому Уманської міської ради про піднятття тарифів на проїзд у громадському транспорті міста. Наполіг на тому, щоб  це питання найближчим часом врегулювали, оскільки інтереси громадян мають бути на першому місці!

Зі скаргами, пропозиціями щодо питання підняття цін на проїзд у громадському транспорті  Антон Яценко попросив громадян звертатися до нього у соціальних мережах та до громадської приймальні у місті Умань за адресою: вул. Небесної Сотні (Радянська), 9.
Тел.: ‎‎‎‎(04744) 4-25-85; ‎‎‎(096) 917-19-70

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.