Гороскоп на сьогодні 9 березня

Опубліковано: 09.03.2017

3783_0_fe67ba3cfb05b555d9df84ac7b981ad0-e1483177854737

Овен

Сьогодні сприятливо укладати угоди, підписувати договори, домовлятися з партнерами. Важливо діяти згідно з планом, щоб запустити колесо успіху і здійснити задумане на весь місяць. В роботі рекомендовано дотримуватися правила «щоб мати прибуток, потрібно вкласти».

Телець

Вдалий день, який пройде знаком моральної чистоти. В цей день можливе здійснення всього того доброго, що планувалося в попередні періоди. Удача буде супроводжувати вас у найбільш ризикованих справах, чому посприяє підтримка з боку ваших партнерів.

 Близнюки

Сьогодні постарайтеся більше часу присвятити спілкуванню з дітьми. Якщо своїх дітей немає, не біда: цілком підійдуть молодші брати, сестри, племінники, ну або на крайній випадок — сусідські діти. Навіть якщо таке спілкування не принесе ніякої конкретної користі, він наповнить вас зарядом позитивної енергії.

 Рак

Приготуйтеся до того, що велика кількість роботи, може повністю виснажити ваші сили, а деяких навіть призвести до депресії. Але важливо пам’ятати — чим більше ви вкладаєте зусиль, тим краще результати, в тому числі і у фінансовому вираженні.

 Лев

Мрії, які для вас завжди були не реальними, сьогодні можуть здійснитися. У професійних справах вас чекає непередбачуваний успіх. Тільки треба повірити в себе і сховати подалі всю свою нерішучість.

 Діва

Вам сьогодні варто остерігатися несподіваних проблем в особистому житті. У першій половині дня ваша агресивність у відносинах з оточуючими, самовпевненість можуть викликати протест з боку близьких та родичів. До кожної проблеми вам варто знайти конструктивні рішення, або піти на компроміс.

 Ваги

Щоб зміцнити свої позиції на роботі, вам потрібно попрацювати. Доробити все не доделані справи, якщо є можливість, допоможіть іншим. Загалом, потрібно сьогодні попрацювати на славу.

 Скорпіон

Постарайтеся сьогодні навести порядок і вдома, і в своїх думках. Не забудьте сплатити всі рахунки, їх вже досить багато накопичилося у відомому вам місці. Допомога родичів і друзів в цей день буде дуже до речі, так що не чиніть опір, якщо вам прийдуть на допомогу і дадуть добру пораду.

 Стрілець

Сьогодні ви можете досягти фінансового успіху або отримати довгоочікувану підтримку важливої особи. Але про це краще не розповідати, щоб ваші заздрісники не активізувалися. Можливе отримання неприємних звісток.

 Козеріг

Сьогодні слід чітко дотримуватися своїх життєствердних принципів, але не забувати про можливість компромісного рішення. У цей день слід повністю відмовитися від алкоголю і сексу, не вплутуватися у афери і не слухати порад.

 Водолій

День позитивної енергії і спокійного відпочинку, вам пора перевести дух. Ваше оточення налаштоване на мирний лад, і в такі дні, як нинішній, стає очевидним, що жити добре, а добре жити в мирі і злагоді — ще краще.

 Риби

Не виключено, що виникне гостра потреба у грошових засобах, вирішити цю проблему ви зможете, якщо підійдете до неї творчо. Не слід сьогодні присвячувати сторонніх у свої плани, не будьте надмірно балакучі, це може вам зашкодити. Навіть найбільш безневинні ваші слова можуть обрости плітками, а ті люди, яких ви вважали пристойними, можуть їх поширювати.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.