«Сквер ім. Тараса Шевченка в Умані стане окрасою всієї України», – Антон Яценко

Опубліковано: 09.03.2017

З нагоди 203-ї річниці від дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, народний депутат України Антон Яценко повідомив, що протягом місяця буде повністю завершено реконструкцію скверу ім. Тараса Григоровича Шевченка із усім комплексом фонтанів у місті Умань.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Великий Кобзар став знаковою постаттю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Його знають у всьому світі, називають на його честь вулиці, сквери, парки, встановлюють пам’ятники. Навіть через роки і віки людська шана та повага до Тараса Шевченка тільки примножується.

Умань-пам'ятник_Шевченку

«Радий проінформувати вас, що в цьому році протягом місяця буде повністю завершено реконструкцію скверу ім. Тараса Григоровича Шевченка із усім комплексом фонтанів у місті Умань. Особисто для мене – це особлива дата, бо нещодавно ми святкували 200-річчя від Дня народження Великого Кобзаря і, тоді Верховна Рада за моїм авторством ухвалила Постанову про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка від 19.06.2013 № 340-VII та постанову про 60-річчя Черкащини від 21.05.2013 № 293-VII, за якою передбачена реконструкція цього скверу», – зазначив нардеп.

З нагоди свята, було оголошено конкурс на кращу цитату з Шевченкового твору, яка буде розміщена у сквері біля комплексу фонтанів.

«Тарас Григорович Шевченко – це постать світового масштабу, а сквер в Умані названий на честь Кобзаря стане окрасою всієї України», – наголосив нардеп.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.