Антон Яценко: На сьогодні депутатську фракцію партії «Відродження» в Уманській міській раді представляють 10 депутатів (ФОТО)

Опубліковано: 10.03.2017

Народний депутат України Антон Яценко повідомив про оновлення складу фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«До складу фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді наразі входить 10 депутатів: Ірина Плетньова – лідер фракції, Ірина Отюська, Людмила Дорожинська, Наталія Муратова, Олександр Сажієнко, Сергій Лозінський, Олександр Колесник, Тетяна Овчіннікова, Віталій Олійник, Вадим Цимбал», – пише нардеп.

За словами парламентаря, Владислав Моргачов був виключений раніше з лав фракції за те, що проголосував за ганебне рішення щодо виділення землі по 59 гривень за метр квадратний під, начебто, забудову «Молокозаводу» в Умані  за адресою: вул. Гонти, 3 і фактично взяв участь у злочинних діях.

А нещодавно зі складу партії вийшов Ярослав Кулінєєв.

«Зазначу, що я, як народний депутат, та фракція партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою не несемо відповідальності за будь-які дії цих осіб», – наголошує Антон Яценко.

viber image

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.