На Уманщині судитимуть злісного неплатника аліментів

Опубліковано: 12.03.2017

1489140914_alim

Уманською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно чоловіка, який незважаючи на наявне рішення суду щодо стягнення з нього аліментів, в розмірі ¼ частини усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30 % від прожиткового мінімуму доходів громадян встановленого законом для дітей відповідного віку щомісячно, починаючи з 2013 року до повноліття дитини не виконував його.

Як повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію прес-служби відомства, починаючи з червня 2016 року по січень 2017 рік, чоловік, діючи умисно та цілеспрямовано, будучи працездатним і знаючи про необхідність сплачувати  аліменти на утримання  своєї дитини до Уманського міського центру зайнятості з приводу працевлаштування та отримання стабільної заробітної плати і можливості сплачувати аліменти не звертався, трудові доходи від ДВС приховував, що призвело до виникнення заборгованості понад 5000 грн.

Крім того, в минулому році, вказаний чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч.2 ст. 164 КК України ( злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.