Відлуння дев’яностих: в Умані бандити намагаються віджати чужий бізнес (відео)

Опубліковано: 18.03.2017

В Умань повертаються “лихі дев’яності” з кришуванням та віджиманням чужого бізнесу. В мережі з’явилося відео, на якому уманський підприємець Олександр Журавель, власних мережі кофе-машин, розповідає, як його конкурент по бізнесу, заручившись підтримкою Карена Аракеляна, та наближених до нього осіб, методом залякування та псування майна змушує відмовитися від кавових автоматів. Потерпілий звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Одіозна персона Карена Аракеляна, що нині займається залякуванням Олександра Журавля, вже не вперше з’являється на теренах місцевого криміналітету.

Відлуння дев'яностих: в Умані бандити намагаються віджати чужий бізнес (відео)

Ще декілька років тому злочинною діяльністю цього чоловіка займалася Служба безпеки України: на автозаправці, що належить мережі ОККО, він сканував за допомогою сканера елітні автомобілі і викрадав з них цінні речі. Під час такого промислу Карен попався, навіть мав певні проблеми з законом, але все затихло і зам’ялося, так як йому вдалося відкупитися.

До речі, таким же методом, як “працював” Карен на заправці, з початку 2017 року в Умані викрадено 5 елітних авто, і в більшості випадків власникам повертали їх транспортний засіб, але після того, як вони платили викрадачам чималу суму грошей.

Сподіваємося, правоохоронці не проігнорують заяву Олександра Журавля і не дозволять бандитам диктувати свої умови на ринку праці в незалежній державі.

Джерело:

Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.