У Монастирищі стартував районний фестиваль-конкурс дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2017»

Опубліковано: 18.03.2017

1489758116_fkst

Днями в Монастирищенській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 5 розпочав свою роботу районний фестиваль-конкурс дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2017».

Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на отриману в РДА інформацію.

Цього року таланти відкривали в номінаціях: «Хорове виконавство», «Вокал» (солісти – виконавці, вокальні ансамблі), «Інструментальне виконавство» (духовий оркестр, інструментальний оркестр), «Хореографія», «Фольклор», «Те­атральне мистецтво» та «Циркове мистецтво». Щоправда, остання номінація не була представлена. Серед решти – пере­важав вокальний жанр.

Підтримати юних артистів та подивитися концерт прийшло чимало глядачів. Серед них переважна більшість – рідні та друзі учасників конкурсу.

Журі у складі: начальника відділу освіти РДА Тетяни Ганжали, завідувача районним методичним кабінетом відділу освіти Ніни Завертаної та методистів Тетяни Казміренко і Тетяни Гуцал, Наталії Свердлик, Інни Костриці, голови ради профспілки працівників освіти Антоніни Належитої, завідувача дитячої філармонії ДМШ Ірини Смоляренко, директора та методиста БДЮТ Тетяни Тонюк та Галини Мурзак, переглянули виступи творчихколективів та талановитих учнів із 14-ти сільських шкіл Монастирищини.

В репертуарі учасників переважали пісні про Україну та присвячені героїзму наших воїнів.Загалом, конкурс пройшов на одному диханні, номерів було небагато, але вони добре підготовлені, діти впевнено вели себе на сцені. Варто відмітити, що всі вокальні ансамблі та хореографічні колективи на сцену виходили у яскравих концертних костюмах, власне, як і всі учасники конкурсної програми

5 квітня заплановано перегляд виступів гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості

7 квітня відбудеться заключний етап фестивалю-конкурсу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.