В Уманському районі триває місячний благоустрою

Опубліковано: 18.03.2017

місячник благоустрою

Традиційно з настанням весни, перед Великоднем приводяться до порядку наші оселі, подвір’я, вулиці. Щороку в цей час на території Уманського району оголошується місячник довкілля та день благоустрою.

Цього року весняний місячник санітарної очистки та благоустрою триватиме з 15 березня по 15 квітня 2017 року на території Уманського району.

Місячник оголошується з метою наведення належного санітарного стану та забезпечення санітарно-екологічного благополуччя мешканців населених пунктів Уманського району, і підготовки до свята Великодня.

У рамках місячника відбудеться прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, парків, скверів, кладовищ, дитячих та спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Одним із заходів весняного місячника є проведення робіт по художньому оформленню автобусних зупинок громадського транспорту. Протягом 2016 року художньо оформлено 15 зупинок громадського транспорту в населених пунктах: Антонівка, Бабанка, Берестівець, Вільшана Слобідка, Городецьке, Громи, Доброводи, Кочубіївка, Посухівка, Рогова, Собківка, Старі Бабани, Танське, Черповоди, Шарин.

Звертаємось до жителів району активно долучитися до проведення заходів з благоустрою і приведення у належний санітарний стан населених пунктів району.

Новини Черкас, за інформацією відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.