Гороскоп на сьогодні 19 березня

Опубліковано: 19.03.2017

3783_0_fe67ba3cfb05b555d9df84ac7b981ad0-e1483177854737

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів ситуації дня благодатні, так як пов’язані з звільненням, виходом з тіні, підвищення впевненості в собі. Сюрпризи будуть приємними і частково очікуваними. Незважаючи на інтерес і наснагу, зірки не радять вам квапити події: щоб ваше бажання здійснилося цілком, потрібно ще трохи часу і терпіння. Наприклад, зараз краще відпустити того, кого ви любите, погодитися на його (її) умови. Вільний час цілком можна провести цікаво і з користю, наприклад, розширити кругозір.

Телець (21.04 – 21.05)

Цей день може виявитися для Тельців менш динамічним, ніж вчорашній, але не менш стимулюючим. Сьогодні не варто прагнути до різких змін, краще отримати додаткову користь з поточної ситуації. Не завадить зайвий раз переконатися у правильності своїх дій, міцності захистів. Що б вас не цікавило, для остаточної розв’язки подій належить ненадовго повернутися в минуле. У той же час, не варто втрачати те, що вже знаходиться у ваших руках і є вашим невід’ємним досягненням.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Більшість Близнюків сьогодні відчуває себе чудово. Багато Близнюки охоче пробачать чужі слабкості і дрібні гріхи, за умови, що людина є їх другом. Причиною гарного настрою може стати знову відкривається перспектива, довгоочікувана подія. Можливі обмеження вас не збентежать, так як не заважають здійсненню планів. У складних заплутаних відносинах можуть нагадати про себе кардинальні розбіжності і старі образи, проте зірки ще не дають «добро» на остаточне прощання.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків день буде не самим простим. Логіка подій або інтуїція підкаже, що пора на щось зважитися. Можливо, йтиметься про ухвалення чи складення з себе якихось повноважень. Ситуація може мати моральну підоснову, ставити перед етичним вибором. Вас може обмежувати і пов’язувати борг, стан здоров’я або інший серйозний фактор. Якщо мова йде про почуття чи грошах, варто дати собі ще трохи часу: не виключено, що сумніви відпадуть самі, залишивши вам єдине вірне рішення.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам події цього дня вкажуть межа можливостей, або ту межу, за яку не варто переступати. Обмеження будуть пов’язані з майбутньою позитивною зміною. Бажано увійти в енергозберігаючий режим, дотримуватися ліміти часу і коштів. У складних ситуаціях необхідно пам’ятати про техніку безпеки. Левам-батькам варто поставитися з повагою до вибору дітей. Деякі Леви зіткнуться з фатальним фактором, наприклад, з підвищеною принциповістю або інший «невиліковної» рисою близької людини.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви сьогодні усвідомлюють, що відступати нікуди. У центр уваги може потрапити житловий або територіальний питання, сімейна обстановка. Побутові нюанси можуть сусідити з морально-етичними. На щастя, ситуація складається багатопланова і не безнадійна. Втративши в одному, ви придбаєте в іншому. Якщо ви перед кимось винуваті, з’явиться шанс спокутувати провину, а якщо зазнали невдачі, буде можливість ризикнути і почати з чистого аркуша. Можливий приз за терпіння, сміливість, відповідальність.

Гороскоп на сьогодні 19 березня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезів чекає новий поворот ситуації в шлюбному або іншому союзі. Тенденції дні можуть бути важливі для юристів і публічно відомих персон. Не варто залишати без уваги зміну в чужому поведінці, вона потягне за собою необхідність уточнення вашої власної тактики. Якщо мова йде про конкуренцію чи іншому протистоянні, небезпечно недооцінювати таланти, ресурси і харизму противника. Зірки підказують, що сприятливі перспективи, якщо вчасно закріпити усталений баланс інтересів в законному порядку.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам корисно провести чергову інспекцію досягнень, ресурсів, планів, а також утворилися дефіцитів, наприклад, фінансових. Важливо поставити межі експериментів, витрат, ризиків. Не варто знімати з контролю теми дієти, заробітку, довгострокових вкладень, закривати очі на явний і прихований збиток. Скоригувати стратегію допоможе чесний висновок з недавніх подій. Гармонія відносин може залежати не лише від згоди в грошових питаннях, але і від загального погляду на нематеріальні цінності.

Стрілець (23.11 – 21.12)

В житті Стрільців назріває черговий сприятливий поворот, але навіть на тлі хвилюючих успіхів і нових надій можливі проблеми. Якщо до вечора з’явилися погіршення ситуації будь-якого роду, варто подумати над своїм вчорашнім поведінкою: не виключено, що ви захопилися і допустили одну з добре знайомих помилок. Перевага цих доби в тому, що ви можете самі контролювати хід багатьох заходів, будучи їх організатором або почесним гостем. Варто вважатися з самопочуттям, вчасно йти з вечірок.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів сьогодні важливо наявність внутрішнього стрижня, духовної або моральної опори. Багатьом Козерогам буде неважко підтримувати гарний настрій завдяки вдалим новин або інших подій, що вселяє оптимізм. Це не найкращий день для глибокої аскези, але не завадить готовність до розумним обмеженням. Самодисципліна може стати необхідністю при хронічних захворюваннях, а також у ситуаціях, пов’язаних з відповідальністю, залежністю, високими вимогами, майбутніми навантаженнями.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ехо позитивних тенденцій вчорашнього дня буде радувати Водоліїв і сьогодні. Можна розраховувати на помітне поліпшення ситуації зараз і в близькій перспективі. В першу чергу, це стосується комунікацій, поїздок, романтичних відносин, самовираження через особисту або колективну діяльність, професію або хобі. Добре провести день в компанії, побувати на заході, але у суворій відповідності з програмою, переконаннями, намірами. Небажано займатися побутовими справами, фізичною працею.

Риби (20.02 – 20.03)

Риби можуть опинитися перед необхідністю зробити вибір, прийняти ту чи іншу сторону, взяти або відкинути відповідальність. Скільки б ви не тягнули час, ліміт очікування може бути вичерпаний. Багато Риби залишаться незадоволені собою або обставинами, так як вибір виявиться небагатий і доведеться «вибирати з двох зол менше», а деякі плани і цінності залишаться під питанням. Позитивною стороною ситуації стане подолання сумнівів або можливість досягти тимчасового компромісу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.