Уманською прокуратурою виявлено факт збуту наркотичних засобів в черкаський СІЗО

Опубліковано: 19.03.2017

Уманською місцевою прокуратурою виявлено факт збуту наркотичних засобів до СІЗО №30 м. Черкаси.

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч.2 ст.307 КК України.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

У ході досудового слідства встановлено, що 34-річний чоловік, в кінці лютого 2017 року за попередньою змовою з невстановленою слідством особою, організував незаконне пересилання наркотичного засобу, обіг якого обмежено – метадон, з м. Умань до державної установи «Черкаський слідчий ізолятор», що розташована в м. Черкаси.

Так він, 01.03.2017 року за попередньою змовою з невстановленою слідством особою, з метою пересилання наркотичного засобу, обіг якого обмежено – метадон, до державної установи «Черкаський слідчий ізолятор», через відділення «Нова пошта», що розташоване в м. Умань, здійснили відправлення посилки вагою 12,7 кг., з продуктами харчування та цигарками, серед яких було приховано кристалічну речовину, що відповідно до висновку експерта містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон, масою 0, 137 грам, для подальшого збуту серед осіб, які утримуються в державній установі «Черкаський слідчий ізолятор».

01.03.2017 року в м. Черкаси, в службовому приміщення державної установи «Черкаський слідчий ізолятор» під час обшуку посилки на його ім’я, працівниками установи було виявлено кристалічну речовину, що відповідно до висновку експерта містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон, масою 0,137 грам.

Таким чином зловмисник вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 307 КК України, тобто організація незаконного пересилання, з метою збуту наркотичних засобів, в місця позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 307 КК України .

Наразі досудове розслідування триває, за клопотанням прокурора, 10.03.2017 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в сумі 256 000 гривень.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.