На Черкащині стартує акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”

Опубліковано: 20.03.2017

ліс

У міжнародний день лісів – 21 березня 2017 року розпочинається акція Держлісагентства України “Майбутнє лісу у твоїх руках”. Триватиме вона до Дня довкілля в Україні – 15 квітня. Мета заходу – привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як відновлення та збереження лісів.

Лісівники Черкащини завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках акції. Упродовж місяця в усіх лісгоспах області проводитимуть весняну посадку лісу із залученням учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів.

Крім головного заходу акції – посадки дерев, лісгоспи запланували проведення широкої роз’яснювальної роботи серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. Лісівниками будуть проведені лекції в школах, практичні заняття із членами шкільних лісництв, перегляд тематичних відеофільмів про значення лісів у життєдіяльності людини, організовані походи школярів в лісництва та лісові розсадники, природничі конкурси та багато іншого.

Усім, хто бажає долучитися до акції, необхідно звернутися до обласного управління лісового та мисливського господарства або до місцевого лісгоспу.

Джерело:

“Прес-Центр”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.