Антон Яценко продовжує відстоювати заклади професійно-технічної освіти (ВІДЕО)

Опубліковано: 21.03.2017

Сьогодні на засіданні Верховної Ради розглядався законопроект №5240 від 06.10.2016 «Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”, який покликаний зберегти ланку освіти, яка готує практико-орієнтованих фахівців, зберегти статус технікумів, коледжів, не допустити знищення матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу навчальних закладів. Про це написав народний депутат Антон Яценко на своїй сторінці у Фейсбук.

Антон Яценко звернувся до всіх депутатів з проханням підтримати цей законопроект, оскільки вважає, що він дасть можливість розвитку професійно-технічної освіти.

«У місті Умань, що на моєму окрузі, є 2 таких начальних заклади і їх дійсно треба підтримувати. Якщо вони закриються , то сьогодні ми будемо мати безробіття, падіння виробництва, яке ми і так, на жаль, маємо», – зазначив нардеп.

Парламентар подякував усім народним депутатам, які підтримали його позицію та проголосували за  законопроект №5240 від 06.10.2016. Нардеп сподівається, що його приймуть буде і у другому читанні та в цілому та пообіцяв, що і надалі буде підтримувати навчальні заклади на своєму окрузі.

Нагадаємо, у минулому році  був прийнятий Проект Закону № 3830-4 від 29.01.2016 «Про внесення змін до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з обласного бюджету (співавтором якого був Антон Яценко), який повернув фінансування закладів професійно-технічної освіти за рахунок державного бюджету. На жаль він був заветований Президентом України.

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.