Гороскоп на сьогодні 21 березня

Опубліковано: 21.03.2017

3783_0_fe67ba3cfb05b555d9df84ac7b981ad0-e1483177854737

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам знадобляться навички конструктивного спілкування. Якщо ви плануєте кар’єрний ріст або інший вид успіху, не варто подавати себе як неуживчивую ексцентричну особу. Вас почують швидше, якщо ви говорите коротко, дипломатично, по суті. Темою дня може стати звіт, планування, перерозподіл ролей та інтересів. Багато тем опиняться в стадії переробки, але не варто відкладати практичні заходи там, де вже вирішені організаційні питання. Можлива коротка відрядження. Небажані витрати.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто взятися за роботу раніше: ранковий старт забезпечить рівний хід будь-якої справи. День вдалий для ділових ініціатив, цільових клопоту, тренувань. Одночасно, варто цікавитися новинами, відстежувати кореспонденцію, вчасно давати зворотний зв’язок. Важливі звістки можуть прийти з віддалених територій, професійних кіл. Не варто вирушати в подорож або наносити візит, не пропрацювавши свіжу інформацію. Якщо робота вам до душі, можна подумати про навчання або підвищення кваліфікації.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків день може стати непростим. Теорія не завжди буде збігатися з практикою, а зайнятися належить саме останньому. Можливо, це будуть питання, пов’язані із заощадженнями, заробітком, податком на майно, оплатою послуг, купівлею або ремонтом транспортного засобу. Не виключено, що вам доведеться діяти без підтримки, ризикувати, зберігати частину справ в секреті. Сьогодні не варто затягувати суперечка, краще діяти. Залагодити будь-яке питання допоможуть наполегливість і цілеспрямованість.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто врахувати різні грані своїх відносин з партнерами. При взаємній прихильності, велика ймовірність суперечок у шлюбі. Плідну ділове співробітництво може супроводжуватися гострою пікіруванням. Потенціал союзу краще перевірити у справі: якщо за фактом ви «спрацювалися», взаємні шпильки не мають великого значення. Можна зупинитися на короткостроковому договорі, об’єднатися для конкретної справи. Не вибирайте цей день для консультації, важливого співбесіди, дискусії з сильним опонентом.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять цілком зосередитися на рутинній роботі, заглибитися у нагальні практичні справи. Турбот може додатися, можливі кадрові та інші нововведення. Будь-які питання краще з’ясовувати відразу і вирішувати на місці. Практика може спростувати идеалистичні подання. Якщо ви керівник, варто подбати про підлеглих: крім майстерності виконавців, хороший результат може вимагати оптимізації робочих місць, нових матеріалів та інструментів, не завадить гідний фінансовий стимул.

Діва (24.08 – 23.09)

День обіцяє успіх Дівам-практикам, зайнятих бізнесом, вдосконаленням майстерності, технічними роботами, надання корисних послуг. Навіть у творчості буде важлива праця. Вдалі ділові відрядження. Не надто результативними можуть стати переговори, особливо спроби домовитися про що-небудь у відсутність єдиної бази, загальних інтересів. Можливі проблеми при безготівкових платежах, що в деяких ситуаціях виручить бартер. Не варто вибирати цю добу для інтелектуальної діяльності і романтичних зустрічей.

Гороскоп на сьогодні 21 березня

Терези (24.09 – 23.10)

У Терезів може бути багато роботи по дому або ділових турбот. Можливі клопоти, пов’язані з розширенням території, житла. У спорах, особливо сімейних і подружніх, можуть бути порушені фінансові, майнові, податкові нюанси. Компроміс варто шукати не тільки на словах: безплідні дискусії і загрожують стресом, якщо эмоционировать і одночасно діяти. В деяких питаннях буде складно обійтися без помічників, може знадобитися приходить домашній персонал або наймана робоча сила.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів сьогодні актуально ділове співробітництво, можливі поїздки. Взаємодія буде успішним, якщо в основу покладено загальні практичні інтереси, переслідуються наочні мети. Не найкращий момент для нових довгострокових домовленостей. У чинному договорі багато пункти можуть перебувати в стадії перегляду, що не повинно впливати на якість спільних зусиль. Корисний результат буде низьким, якщо партнери привносять у спілкування особисті моменти, або хтось один недбало виконує обов’язки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців можуть бути важливі питання фінансування, постачання. Нова приємна роль, яка на вас чекає, може вимагати вкладень. Можливо, перегляду потребує бюджет або окрема стаття витрат. Якщо у вас є помічники, доведеться подумати про ресурс заробітної плати або про преміальному фонді. Не варто все робити відразу, можливі помилки. Цей день вдалий для придбання інструментів, обладнання, інвентарю. Небажано купувати засоби зв’язку, одяг і аксесуари для особливих випадків, подарунки.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів це день особистої активності. Є шанс досягти успіху в бізнесі, спорті, облаштуванні території. Успіхи будуть вище в першій половині дня. Заради справи багато Козероги пожертвують комфортом. Потужним стимулом стане особистий інтерес, не обов’язково фінансовий. Метою може бути набуття ідеальної фізичної форми, створення будинку або офісу своєї мрії, реалізація творчого проекту. Варто витрачати мінімум часу на суперечки, інакше частина енергії піде не в матеріалізацію ідей, а в розгойдування емоцій.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки радять зосередитися на практичних питаннях, так як саме вони сьогодні принесуть віддачу. Вашої уваги і присутності можуть вимагати домашні справи, ремонт, бізнес, якась термінова робота. Не виключено, що для створення відповідної атмосфери та отримання потрібного результату вам доведеться тимчасово відмовитися від вільного спілкування та улюбленого способу життя, тимчасово змінити своїм генеральним планами та ідеями, відключити мобільний телефон і не відповідати на повідомлення в месенджерах.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять з самого ранку втягнутися в робочий режим. Зайнятість відверне від сторонніх думок і допоможе зосередитися на головних практичних цілях моменту. Якщо ви не будете лінуватися, то до вечора вас порадує ще одна цеглинка, закладений у фундамент майбутнього успіху. Слабким місцем сьогоднішніх подій можуть виявитися фінанси або зв’язок. Бажано обійтися без нових придбань. Рибам, які проводять багато часу в роз’їздах, не завадить звернути увагу на стан свого автомобіля.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.