Гороскоп на сьогодні 24 березня

Опубліковано: 24.03.2017

3783_0_fe67ba3cfb05b555d9df84ac7b981ad0-e1483177854737

Овен (21.03 – 20.04)

У Овнів сьогодні великі можливості в сфері комунікацій. Контакти допоможуть визначитися в чомусь важливому. Вдалий день для обміну ідеями, договору, консолідації планів. Перспективні знайомства. Прекрасні добу для Овнів, які проводять багато часу в мережевому просторі, особливо з такими цілями, як гра, і неформальне професійне спілкування, інформаційний пошук, навчання та самоосвіту. Багато Овни охоче стануть рупором колективних ідей, особливо, якщо вони збігаються з їхніми власними поглядами.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців день підштовхує до важливого рішення, зовнішнім або внутрішнім. Вірний вибір напроситься сам собою, якщо ви уважні до новин, товариські, відкриті віянням часу. Не варто робити ставку на підвищену активність, суєту, агресію: ваша діловитість сьогодні виразиться в умінні грамотно вибудовувати контакти, користуватися зв’язками, працювати з інформаційними джерелами, систематизувати факти. Є всі передумови для конструктивного спілкування з начальством, друзями, колективом.

Близнюки (22.05 – 21.06)

До великої радості Близнюків, день дозволяє поєднувати офіційний і неформальний стилі спілкування. Будь-який контакт, включаючи професійний, від цього тільки виграє. Багато Близнюки умудряться спритно балансувати на грані, що відокремлює дружелюбність від фривольності, і стануть душею компанії. Сьогодні ефективні будь-які заходи, спрямовані на рекламу і розширення кругозору. Вдалі поїздки, навчальні заходи, пошуки. Можна займатися оформленням документів, включаючи різні дозволи, пропуску, дипломи, візи.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам день допомагає вийти з будь-якого глухого кута. Сьогодні можна конструктивно обговорити болюче питання, перемогти будь-які бюрократичні перепони. При цьому зірки виставляють вам всього одне, але ключова вимога: на першому місці повинна бути логіка, а не ваші емоції. Більшість потенційних неприємностей вас мине, якщо ви дисципліновані, добре підготовлені в інформаційному, професійному та правовому плані, мислите послідовно і системно, а також маєте знайомствами в потрібних колах.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять поставити на перше місце зворотний зв’язок з потрібними людьми. Найбільший ефект обіцяють контакти «широкого профілю», спрямовані на зростання особистого рейтингу в очах основної аудиторії. День вдалий для нарад, конференцій, вироблення колегіального думки, публікації науково-популярних матеріалів. Вдалі консультації, але не за приватним темами: замість тонкого індивідуального підходу є ризик отримати розхожий рада. Відповідний момент для надання законного статусу склався союзу.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто підтримати приятельські зв’язки з повсякденним оточенням, включаючи колег і клієнтів. Професійне співробітництво або випадковий обмін послугами можуть перерости в міцну дружбу, подвійно цінну у складних обставинах. Це хороший день для облаштування на робочому місці, щільної роботи з комп’ютерними програмами прикладного призначення. Підвищуються можливості для організації стабільного додаткового заробітку завдяки володінню якими-небудь ексклюзивними потрібними навичками.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Терезів день дуже сприятливий. Успіх або стабільність очікуються практично у всіх цікавлять вас напрямках. Якщо не можна впливати на події прямо, допоможуть дружні та професійні зв’язки, або ваша власна комунікабельність, дипломатичність, ерудиція. Не варто прагнути до особистої популярності як такої: вона буде забезпечена вам за замовчуванням, якщо ви зайняті просуванням партнерських ідей, захистом чиїх-небудь законних інтересів. Приємні події можуть бути пов’язані з дітьми.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам зірки рекомендують впритул зайнятися впорядкуванням свого особистого простору, фізичної або інформаційного. Це вдалий день для наведення порядку в будинку і на прилеглій території, у сімейних і житлових питаннях, у відносинах з друзями і колегами. Добре зайнятися оптимізацією особистого сайту, інформаційною підтримкою мережевого бізнесу, вивчити оновлення в службових інструкціях, правових або інших документах. Дружнє примирення після сварки може бути трохи формальним.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців день вдалий. Основним знаряддям успіху буде робота з кореспонденцією, джерелами знань, засобами комунікації, в будь-якому зручному для вас форматі. Вивчаючи новини та пропагуючи чужі ідеї, ви заодно будете просувати свої. Вдалі поїздки, зустрічі. Варто приділити увагу можливостям, які надає мережним простором, в тому числі, потенціалу віртуальної реклами. Відповідний момент для створення нових сайтів і акаунтів, проведення в життя планів по обміну, навчання, оптимізації.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто привести в порядок свої цінності і систему управління ними. Заслуговують уваги фінансові накопичення, заробітки, вкладення в прогресивні проекти. Добре попрацювати з базою даних, списком покупок або корисних контактів. Частина ресурсів варто приділити створення, утримання або реконструкції особистої віртуальної площадки. Можливо вдале придбання програмних продуктів, засобів зв’язку. При сумнівах корисно протестувати демо-версію, уважніше вивчити останні тенденції ринку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям не варто втрачати часу дарма, сьогодні можна одним ударом вбити кількох зайців». Від фізичних навантажень краще відпочити, зробивши акцент на інтелектуальних зусиллях. Зв’язку або вміння працювати з інформацією допоможуть вирішити будь-які проблеми. День дозволяє розширити та впорядкувати інформаційний простір, зміцнити авторитет, підвищити ерудицію, систематизувати дані, надолужити згаяне. Прекрасний момент для оновлення контенту, платформи, оформлення або місця паркування особистого сайту.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять витратити цей день на вивчення цікавить теми. Сьогодні можна поглибити і розширити свої знання, використовуючи колективний досвід. Скільки б годин ви не провели в Мережі або на телефоні, вони не будуть витрачені даремно. Знадобиться вміння працювати з джерелами, логічно і об’єктивно мислити. Щоб внутрішньо прийняти знайдену істину, доведеться абстрагуватися від власних емоцій і очікувань. У спілкуванні важливо виявляти дружелюбність і відкритість, одночасно дотримуючись ази етикету.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.