Антон Яценко: 67 травмованих осіб на совісті мера Умані Олександра Цебрія (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 30.03.2017
Шокуючою стала інформація про те, скільки громадян постраждало під час снігових колапсів у місті Умань. Обурливо відреагував на цей факт нардеп на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.
 
Як стало відомо, комунальні служби міста, так і міська влада в цей період працювали незадовільно. І наслідки просто вражають.
1
Народний депутат повідомив, що підтвердженням цьому є інформація, яку наддала йому Уманська міська лікарня у відповідь на його депутатське звернення. За їх даними з 1 грудня 2016 по 24 лютого 2017 року 67 осіб постраждали внаслідок падіння на вулицях та були госпіталізовані до травматологічного відділення міської лікарні.
 
«Куди дивилась міська влада в цей час? Як можна було допустити такі жахливі ситуації, щоб люди ламали руки, ноги, і потрапляли в лікарні?
Вважаю, 67 травмованих осіб на совісті мера Умані Олександра Цебрія. І тепер він повинен зі своїх особистих коштів, а не з міського бюджету, виплатити постраждалим компенсацію за завдану шкоду. Адже саме під його керівництвом місто перетворилося на хаос!», – заявив нардеп.
лікарня
 
А також Антон Яценко звернувся до мера Умані Олександра Цебрія з вимогою негайно врегулювати це питання та сплатити кошти особам, які стали жертвами негоди та недолугої роботи комунальників і Уманської міськради.
 
«З цього приводу, як народний депутат, я готовий звернутися до суду та захистити права всіх постраждалих! Потрібно берегти здоров`я уманчан, а не тільки своє власне!» – зазначив нардеп.
 
Окрім цього, народний депутат України Антон Яценко привітав усіх з весною та подякував депутатам Уманської міської ради та Черкаської облради від партії «Відродження» за те, що долучилися до вирішення проблем міста Умань у зимовий період. А усім комунальникам порадив вивчити календар та вчасно готуватися до зими аби не допускати снігових колапсів у місті та вкрай негативних наслідків для уманчан.
2
3
4

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.