Боротьба з підвищенням тарифів на проїзд у міському транспорті Умані продовжується. Антон Яценко закликав громадян до акцій протесту (ВІДЕО)

Опубліковано: 30.03.2017

Вдатись до рішучих дій у випадку підвищення тарифів на проїзд в Умані закликав народний депутат Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Нардеп підкреслив штучність організації громадського слухання по питанню про підняття тарифів на проїзд у міському громадському транспорті до 4, 50 гривень, яке відбулося 28 березня в сесійній залі Уманської міської ради.

сл6
«Одразу дивує той факт, що слухання провели у маленькій залі, замість того, щоб призначити у такому місці, де можна зібрати більше громадян. Це свідчить про те, що громадські слухання були повністю штучними, оскільки з усіх 200 осіб, які були на зібранні, 150 із них виявились працівниками ТОВ “Круїз-Авто”», – зауважив Антон Яценко.

На громадському слуханні депутати фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Вадим Цимбал та в Черкаській обласній раді Роман Похольчук, на чолі з лідером фракції Іриною Плетньовою відстоювали  позицію щодо недопущення підвищення тарифів у міському пасажирському транспорті.


Народний депутат назвав цю ситуацію «мародерством» та закликав боротися з міською владою на чолі з Олександром Цебрієм, який раніше обіймав посаду директора ТОВ «Круїз-Авто»:
«Якщо це все ж таки станеться і ціна на проїзд у міському транспорті буде – 4,5 грн., закликаю, що тоді необхідно вдатись до наступних дій:
1)бойкотувати, не їздити на грабіжницьких маршрутках;
2)вимагати негайного скасування проекту рішення Виконкому та виходити на акції протесту».
Антон Яценко пообіцяв продовжувати боротися проти підвищення тарифів на проїзд. А у разі остаточного прийняття такого рішення місцевою владою – зібрати підписи про проведення дострокових виборів мера міста Умань.
«В тому випадку, якщо міська влада не одумається і не скасує це ганебне рішення, пропоную розпочати збір підписів про проведення дострокових виборів мера Умані та міської ради, зміни керівництва, яке не хоче відстоювати інтереси жителів міста, а лише працюють в інтересах комерційних структур», – закликав депутат.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.