Гороскоп на сьогодні 31 березня

Опубліковано: 31.03.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам варто дотримуватися помірних темпів, не форсувати події. Послідовно і наполегливість краще проявити на завершення поточних справ. Не варто братися за нові завдання, виявляти ініціативу. Небажана поспіх при оформленні фінансових документів. Не рекомендується обмежувати себе в харчуванні, це не найкращий момент для голодування, різкої зміни звичного раціону. Вечір здатний пробудити або посилити романтичні фантазії, в тому числі, у зв’язку з передбачуваними подіями майбутнього уїк-енду.

Телець (21.04 – 21.05)

Протягом дня Тельців чекає зниження активності. Починанням можуть перешкодити як зовнішні обставини, так і ваші власні лінощі, повільність. Найенергійнішим Тельцям зірки радять утриматися від нових рекордів і спокійно розвивати вже розпочаті проекти. Якщо справа поставлено добре, вдасться без напруги підтримувати декілька напрямків відразу. До вечора може посилитися товариськість, дозріти думка, можливо бажання написати лист, відправитися в поїздку, щось купити чи обміняти.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам сьогодні стане в нагоді усамітнення, відпочинок від справ. В самоті і спокої буде зручніше обдумувати нові ідеї, особливо практичні. Не найкращий момент для активних комунікацій, інтенсивна взаємодія із зовнішнім світом буде відволікати від важливих роздумів. Корисно подумки прокрутити в голові кілька альтернативних варіантів: який з них переважніше, підкаже життя. Вечір допоможе розслабитися, переключитися на менш приземлені теми, приємно провести час і заснути в гарному настрої.

Рак (22.06 – 23.07)

Цей день дозволяє Ракам отримати задоволення від чогось приємного, відчути задоволення від вдалої угоди або вчасно розпочатої ініціативи. Якщо результат порадував, варто подолати лінь і закріпити успіх. В кінці дня краще покластися на обставини. Нові справи починати не рекомендується: при вірної тактики і наявності слушних думок, може не вистачати потрібних умов для розкрутки, не виявитися поруч підходящих людей, необхідних інструментів або «тих самих» унікальних інгредієнтів.

Лев (24.07 – 23.08)

Львів аж до вечора може супроводжувати неуважність, можливі моменти дезорієнтації. Відсутність енергії, плану або чітких інструкцій не дозволить досягти більшого, ніж ви маєте на даний момент. Якщо попередні добу пройшли в напруженому ритмі, сьогодні може відчутися втому, виникнути потреба у відпочинку, розслабленні, компенсації витрачених зусиль. Варто відкласти відповідальну зустріч, нарада, листування. Приємні передчуття, пов’язані з майбутніми вихідними, виправдаються.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день обіцяє гарний настрій і непогану віддачу від зроблених напередодні дій. У відповідних умовах і з розуміючим партнером можна продовжити роботу, отримуючи задоволення від самого партнерства. Можливі новини або цікаві ідеї, пов’язані з поїздками, торгівлею, розвитком бізнесу. Обговорювати подальші плани краще в чорновому варіанті, так як можливі затримки і поправки різного роду. Незважаючи на діловитість, ввечері багато Діви почнуть будувати романтичні плани і мріяти про кохання.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам не завадить привести в порядок практичні справи, наскільки це можливо. Варто зробити все, щоб груба реальність не затьмарила майбутні вихідні. Уваги можуть вимагати фінанси, питання побуту і безпеки, податкові та кредитні нюанси. При цьому краще діяти м’яко, не чинити тиск на кого-небудь конкретно і не намагатися прискорити хід подій в цілому. Спілкування з супротивником або близькою людиною приймає новий оборот, але поки можна лише здогадуватися про зміст чужих думок.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів може зацікавити і навіть заінтригувати майбутній розмова, знайомство, зміна в чужому поведінці. Зірки вважають, що природна інтуїція вже підказала вам істотну частину того, що вам належить дізнатися, вам залишилося прислухатися до себе і розшифрувати натяки свого внутрішнього голосу. Можливо, не варто руйнувати чарівність таємниці: наліт загадковості і недосказаності може нервувати в діловому співробітництві, але в контактах особистого характеру додасть привабливості партнера.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям сьогодні не варто обтяжувати себе зайвими клопотами, але деяким рутинним дрібниць все ж доведеться приділити увагу. Підвести риску під недавніми справами і скинути з душі тягар турбот особливо важливо, якщо ви розраховуєте приємно провести вихідні. В домовленостях на найближчі дні, особливо особистих, бажана ясність. Оскільки всі нюанси передбачити неможливо, в деяких питаннях краще підстрахуватися – наприклад, заздалегідь закупити продукти, або попросити когось доглянути за будинком.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Більшість Козерогів аж до настання вечора знаходиться в сприятливих умовах, ніж зірки і радять скористатися. «День прийдешній» може обіцяти як приємні сюрпризи, так і легкі розчарування, тому свої особисті бажання, фантазії і примхи, по можливості, вам варто реалізовувати саме сьогодні. У відсутність термінових справ ви цілком можете влаштувати собі повноцінний день відпочинку. Варто врахувати, що в кінці дня може невловимо змінитися обстановка, самопочуття, ваше або чуже настрій.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки радять займатися роботою по мінімуму. Зробити все і відразу неможливо, так як події розвиваються неквапливо. Швидкий легкий успіх може виявитися ілюзією, поспіх і «ударний труд» заведуть у глухий кут, можуть коштувати сил і нервів. Якщо назріло більш тісне спілкування з домочадцями, колегами, партнерами по бізнесу, орендарями або покупцями житла, варто обмежитися попередніми домовленостями. Можна привести в порядок побут, поточні справи, а ввечері налаштуватися на приємний відпочинок.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам варто завершити недавні справи і визначитися, де краще провести кінець тижня. У багатьох питаннях сьогодні відсутня ясність, однак у найближчі дні можна сподіватися на приємні моменти, загальне благополуччя, відсутність строкових клопоту і явних криз. Вступники новини варто взяти на замітку, в них багато корисного. Ваші власні задумки і здогадки також заслуговують уваги, але не виключено, що вам доведеться попрацювати над ними, перш ніж вони набудуть реальну практичну цінність.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.