Уманчанин став головним казкарем країни

Опубліковано: 01.04.2017

Уманчанин став головним казкарем країни

Він не вважає себе письменником, скоріше – міфотфорцем, який створює химерні казки. Його називають людиною, яка повернула українську казку до життя. Уманчанин Сашко Лірник, вже відомий багатьом казкар, який постійно спілкується з читачами, слухачами й глядачами. Він їздить з волонтерською місією на Донбас та за кордон, до українців діаспори, пише 04744.info.

Окрім того, Сашко Лірник є автором мультиплікаційного серіалу про подорожі «Моя країна — Україна». Вже понад 25 років казки улюбленого казкаря-лірника чує весь світ.

А тепер зможуть щовечора слухати і жителі України. Нещодавно одна з всеукраїнських радіостанцій оприлюднила інформацію про старт нового проекту.

– Друзі, якщо ви втомилися від політичних казок, згубили сюжет, заплуталися у героях та антигероях, без вагань заходьте щодня до нас у гості, о 20:30! – коментує Країна ФМ, – У нас казки без лапок. Для найменших і найвдячніших слухачів. Це той рідкісний випадок, коли інфантильність буде усім личити. Чесно говоримо ми і наш дорогий казкар Сашко Лірник.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.