Гороскоп на сьогодні 2 квітня

Опубліковано: 02.04.2017

Гороскоп на сьогодні 2 квітня

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів день схиляє до цікавого спілкування або продовження експерименту, але в теж час, закликає до організованості. Бажано заздалегідь планувати поїздки і зустрічі, вчасно завершувати будь-які заходи. Щоб не було проблем в дорозі, краще вибирати знайомі маршрути. Не рекомендуються нові починання, ані ділові, ні романтичні. Варто суворіше дотримуватися правила і задані обстановкою ліміти, в тому числі, якщо ви знаходитесь в гостях. У пізню годину краще опинитися не на чужій території, а вдома.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців сьогодні одне з головних якостей – помірність. День благополучне, якщо у всьому дотримуватися логіки, уникати зайвої суєти. Багато Тельців будуть відчувати себе впевненіше, якщо від чогось свідомо відмовилися, подолали спокуса. Атмосфера цих доби може посіяти сумніви, підкреслити розгубленість, посилити дезорієнтацію, відродити старі побоювання. Якщо хочеться дати волю думкам і емоціям, з кимось поговорити, то краще зробити це пізно ввечері, у знайомій спокійній обстановці.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам події цієї доби нагадають, що всьому є межа, в тому числі, і свободу. Найактивніші і невгамовні Близнюки можуть натрапити на строгий зовнішній заборона або невидиму стіну чужого нерозуміння. Можлива залежність від батьків, авторитетів, старшого партнера. В особистому житті, фінансових і деяких інших справах буде більше питань, ніж відповідей. Нові ідеї будуть потребувати уточнення та погодження. Увечері може прийти несподівана думка, нове бажання, ностальгічна фантазія.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам аж до вечора доведеться рахуватися з ситуацією, заданими правилами, чужим настроєм. Якщо не виправдалися очікування, не варто ставити крапку. Ближче до ночі отримає нову їжу фантазія, загостриться чуття. Інтуїція підкаже відповіді на питання, перед якими була безсила логіка. Можливо інтригуючий лист, повідомлення, телефонний дзвінок. Придушувані протягом дня емоції допоможе вивільнити музика або хороший фільм. Можна загадувати бажання, наприклад, отримання відповіді на ваше запитання у сні.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні Леви добре бачать межа, яку не варто переходити, тому позбавлені серйозних помилок. Однак не виключені дрібні прорахунки, здатні зіпсувати ситуацію. День гарний для неформального спілкування, але не варто допускати зайвої фамільярності в чому б то не було. Рекомендується превентивна обережність при обговоренні тонких делікатних тим, не варто довіряти свої секрети першому зустрічному, ні відкривати душу старим знайомим. Приватний розмову краще відкласти на пізній вечір або ніч.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам не варто прагнути до неможливого. Якщо вичерпалися сили, закінчилися ресурси або зайшла в глухий кут думку, краще зробити перерву. Не варто витрачати сили вдень, так як до вечора несподівано все налагодиться. Можливо, підоспіє допомога, відпаде необхідність шукати вихід, намітиться новий поворот сюжету. Там, де вичерпані колективні можливості, вас може опромінити особиста ідея. Не виключено інтерес до минулого, до незавершеним відносин. Можлива нова знахідка на старій базі, свіжий погляд на знайомі речі.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто витягти з сприятливої ситуації все можливе до настання вечора. Це особливо важливо, якщо мова йде про будь-які права, строки, межах, зобов’язання, якщо є підвищений інтерес до юридичних питань, закордонним реаліям. Краще не затягувати необхідні поїздки і контакти, планування найближчих подій, уточнення домовленостей. У розважальних заходах не варто виходити за рамки, визначені регламентом та етикетом. Вечір посилить емоційну зацікавленість.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

В цей день Скорпіони можуть бути замішані в чужі справи, захоплені колективними інтересами, залученим в пригода. Деякі Скорпіони стануть заручниками ситуації, але засмучуватися не стануть, так як обстановка може бути вельми цікавою, багатогранною і пізнавальною. Увечері вдасться повернутися до власних ідей, а якщо мова йде про стосунки, то отримати право голосу або можливість діалогу тет-а-тет. Можливо звістка з далеких країв або від старого знайомого, лист від ділового партнера.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям доведеться аж до вечора балансувати на межі офіціозу і неформальності. Зберігаючи дистанцію в спілкуванні з тими, хто вам ворожий або байдужий, не варто занадто віддалятися від тих, в кого ви зацікавлені. В цей день небажана зайва відвертість. Дозволити собі розслабитися і «розкрити душу» можна лише в самому кінці дня і в приватній атмосфері. Якщо це неможливо в сімейній обстановці, доречний контакт з давнім знайомим, близьким по духу колегою, лікарем, довіреною особою.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогів сьогодні можуть пов’язувати зобов’язання, строки, зовнішні рамки. Обставини дня можуть заважати займатися улюбленою справою і повноцінно відпочивати, особливо, якщо ви інтроверт і любите спокій. Деякі Козероги стануть педантами і самі позбавлять себе заради відпочинку ідеального виконання якої-небудь задачі, наприклад, підготовки до майбутньої робочому тижні. Комплексних превентивних заходів може вимагати здоров’я. Вечір розташовує до довірчого діалогу, не варто відмовляти у спілкуванні близькій людині.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліїв чекає благополучний і цілком передбачуваний день. Правила гри будуть відомі заздалегідь, що допоможе вам вчасно зорієнтуватися в ситуації та в будь-який момент надходити найкращим для себе чином. Якщо щось пішло не так в справах сердечних, краще зберігати спокій: швидше за все, проблеми носять тимчасовий характер і через деякий час все вирішиться до взаємного задоволення. В кінці дня може відбутися сімейний розмова, не виключена бесіда з кимось із близьких, колег або помічників.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам доведеться весь день дотримуватися правил. Диктувати їх можуть сімейні традиції або порядки, прийняті в чужому домі. Дисципліни може вимагати професійний або інший режим. Деякі Риби будуть схильні ігнорувати позитивні межі ситуації і бачити в усьому погане. Навіть у близькому колі можливий дефіцит щирості і довіри. Приватні діалоги і зустрічі віч-на-віч краще пізно ввечері. До ночі можливий сплеск натхнення у творчих натур, наприклад, музикантів, поетів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.