Хореографічний колектив «Асорті» з Монастирища знову на п’єдесталі пошани

Опубліковано: 03.04.2017

Хореографічний колектив музичної школи «Асорті» під керівництвом Тетяни Штойка

Хореографічний колектив музичної школи «Асорті» під керівництвом Тетяни Штойка взяв участь та здобув призові місця у I Міжнародному фестивалі-конкурсі вокального та хореографічного мистецтва «7 чудес дитинства», що відбувся 25 та 26 березня в м. Києві у торгівельно-розважальному комплексі «Мармелад».

Як повідомляють Новини Черкас, в заході такого масштабу взяли участь більше 50-ти колективів та солістів-виконавців – а це майже 900 учасників з усіх куточків нашої країни та ближнього зарубіжжя. Рівень учасників в танцювальному жанрах оцінювався членами журі  по трьох вікових категоріях: молодша, середня та старша групи.

Незважаючи на досить непрості умови перебування, пов’язані з великою кількістю учасників, більшість з яких виступили у перший конкурсний день, та незважаючи на пізній час виступів (близько 20 год. вечора) усіх трьох груп нашого колективу, «Асорті» здобув три призових місця!

II місце – молодша група, танцювальна композиція «Шукачі»,
II місце – середня група, танець «Пригоди піратів»,
III місце – старша група, танцювальна композиція «Ті, що танцюють з вітром».

Незважаючи на всі труднощі, учасники колективу «Асорті» не тільки побачили виступи багатьох колективів,  набрались досвіду, але й отримали велику кількість емоцій та нових вражень. Адже, окрім конкурсної програми, всі учасники заходу мали змогу безкоштовно відвідати дитячий розважальний комплекс з великою кількістю різноманітних атракціонів.

Другий конкурсний день був не таким напруженим, але не менш цікавим та насиченим. Учасники старшої групи відвідали два майстер-класи в одній з найбільших танцювальних шкіл країни Dancecentre «Myway», де мали змогу підвищити свій рівень танцювальної майстерності та набратись нових вражень.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.