Антон Яценко: Садистів і догхантерів, які знущаються над тваринами, треба жорстоко карати (ВІДЕО)

Опубліковано: 04.04.2017

4 квітня – Всесвітній день безпритульних тварин. Народний депутат Антон Яценко закликав всіх захищати безпритульних тварин, оскільки вони потребують нашої допомоги. Про це нардеп написав на сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні на засіданні Верховної Ради у першому читанні було прийнято проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин) №5119-1 від 14.09.2016, який посилює адміністративну та кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, їх мордування та вбивство.

«Враховуючи той факт, що на сьогоднішній день збільшилась кількість випадків вбивства тварин, має бути введене жорстоке покарання садистів та догхантерів, які здійснюють такі знущання. Такі речі демонструють відсталість суспільства та деградацію правоохоронної системи у нашій країні», – закликав Антон Яценко.

А також нардеп наголосив, що у місті Умань найближчим часом буде відкрито притулок для утримання безпритульних тварин, де вони будуть проходити стерилізацію та вакцинацію, що забезпечить сприятливі умови для співіснування людей і тварин.

#АнтонЯценко, #захисттварин, #безпритульнітварини, #Умань, #притулокдлятварин

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.