Гороскоп на сьогодні 5 квітня

Опубліковано: 05.04.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні у Овнів збудяться творчі сили, з’явиться більше енергії, впевненості і оптимізму. Однак душевний порив може піти в порожнечу або наштовхнутися на перешкоду, якщо ви займете идеалистичную позицію, зробите ставку лише на талант, харизму і удачу. Зірки нагадують, що нинішня ситуація вимагає практичності, реалізму, готовність наполегливо працювати. Роблячи що-небудь, корисно прорахувати прибутки та збитки, подумати про матеріальній базі та власних ресурсах, залучити партнерів чи спонсорів.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям сьогодні притаманне підвищене завзятість, а іноді і впертість. Вкладаючи особисті зусилля, всі представники знаку захочуть отримати рівноцінну віддачу. Почавши щось, буде важко зупинитися. Втома, невдоволення, відсутність швидкого результату можуть вести до подразнення, не виключені конфлікти з найближчими людьми, включаючи дітей. Важливо правильно розраховувати сили і не витрачати енергію на дрібниці. Також, варто пам’ятати, що цей день вимагає не механічних дій, а творчості, «іскри».

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам сьогодні багато вселить оптимізм, але реальність може розійтися з очікуваннями. Справи підуть повільніше, ніж хотілося б. Можливий недолік звичної кмітливості, мобільності, фізичної витривалості. Не виключено опір людей, матеріалів або зовнішніх обставин, поява затримок і інших труднощів в дорозі. Для подолання бар’єрів знадобляться терпіння і наполегливість. Запобігти багато проблем допоможуть такі якості, як практичність, передбачливість, запасливість.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто акуратніше поводитися з ресурсами, особливо готівкою. День сприяє творчому і одночасно практичного мислення, підштовхує до негайної реалізації задумів на ділі, однак непродумані витрати загрожують матеріальними збитками. Небажано купувати без попереднього ретельного тесту інструменти, техніку, подарунки, приладдя для прикладної творчості, іграшки складної конструкції. Варто утриматися від поспішних ризикованих угод без належного пакету гарантій.

Лев (24.07 – 23.08)

Леви сьогодні налаштовані позитивно і сповнені творчої енергії. День сприятливий для креативних занять, неформальної діяльності, сприяє зростанню особистої популярності. Перешкоджає, але і мобілізуючим фактором може стати матеріальна сторона. Черговий крок до реалізації планів потребує наполегливості, завзятості і витривалості. Виконання бажань буде залежати від наявних ресурсів або службових повноважень. Напружений день можливий у керівників, бізнесменів, менеджерів, фінансистів, постачальників.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви можуть зіткнутися з перешкодою там, де воно спочатку не передбачалося. Наприклад, батькам доведеться врахувати інтереси дітей, або виконати їхні капризи. Частина коштів може піти на створення матеріальної бази для неординарного проекту. У найбільш складному становищі опиняться Діви, що бажають досягти успіху одночасно на фінансовій і творчій ниві: несподіваний сплеск креативної думки може відвести в сторону від надійного курсу, призвести до додаткових витрат або збитків замість очікуваного прибутку.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні зірки прихильні Терезам і створюють гарні умови для виконання їх заповітних головних бажань. Однак життя може внести корективи і звузити передбачуваний спектр можливостей. Скористатися наявними перевагами буде складніше, якщо ви погано себе відчуваєте, зайняті неминучою рутиною, не маєте відповідної практичної бази і необхідних ресурсів. День вдалий для спілкування з однодумцями, але не варто вирішувати з їх допомогою матеріальні проблеми або відкривати з ними спільний бізнес.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто зробити акцент на питаннях кар’єри. Щоб вас помітили, важливо продемонструвати свої здібності, у тому числі, можливість їх застосування в нестандартній ситуації. Бізнесменам і «вільним художникам» зірки рекомендують приділити увагу просування своїх проектів, організації рекламних заходів. Варто врахувати гостроту конкуренції в цій сфері. Не завадить переглянути індивідуальне резюме та портфоліо: можливо, ви недостатньо яскраво подаєте свої виграшні сторони.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці сьогодні у виграшному становищі. Щоб зберегти наявні переваги, краще «заморозити» ситуацію, зберігати статус-кво, уникати різких змін і ризиків. Популярність і авторитет добре використовувати для зміцнення особистих позицій. День підходить для виконання адміністративних та представницьких функцій. Роль виконавця може підкреслити ваші слабкості, а не сили. Важлива впевненість у тому, що не підведуть інструменти і техніка, помічники, власну майстерність або здоров’я.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги можуть спробувати свої сили в якомусь складному справі, пов’язаній з творчістю і ризиками. Успіх експерименту залежить від вашого досвіду і вчасно вжитих заходів обережності. Небажані починання на постійній основі: велика ймовірність того, що запущений в цей день проект стане для вас постійної «головним болем». Краще задіяти вільні кошти і потужності. Не варто ризикувати основним капіталом, наносити явний збиток головному планом, ставити собі свідомо нездійсненні цілі.

Водолій (21.01 – 19.02)

У Водоліїв сьогодні є все для ефектного вдалого виступу. Основою успіху будуть талант і досвід. Стане в нагоді налагоджена програма дій, перевірений партнер. Буде неважко справити враження перед знайомою публікою або професійно підготовленою аудиторією, на заздалегідь обладнаному майданчику, за відрепетируваному сценарієм. Небажано ризикувати, братися за справи, які перевищують ваші сили і «з’їдають» ресурси. Не варто починати з нуля співробітництво, включатися в конкурентну боротьбу.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні належить поєднувати творчий настрій з дисципліною. Покладатися на одну лише натхнення не варто: вас можуть легко обійти більш енергійні і досвідчені конкуренти. Не варто займатися відвертою рутиною, так як сьогодні вона здатна викликати лише огиду. Також, в цей день небажано ставити в главу кута матеріальну сторону. Добре відпрацьовувати корисні прийоми, підвищувати майстерність, так як саме від цього буде залежати ваш оклад, гонорар або прибуток від бізнес-проекту.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.