Антон Яценко заявив, що не збирається переходити в іншу політичну партію

Опубліковано: 06.04.2017
Останнім часом лунає багато чуток про те, що нібито народний депутат України Антон Яценко збирається вступити до іншої політичної партії через те, що у нього є значна підтримка людей на окрузі № 200 (Уманський, Христинівський, Монастирищенський райони та села Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району), по якому він обраний як народний депутат. При цьому називають різні політичні сили. Антон Яценко прокоментував цю ситуацію на сторінці у соцмережі Фейсбук.
яценко_2
 
«Офіційно заявляю, що на сьогодні я входжу до складу депутатської групи Партії «Відродження», є членом Президії Політичної Ради Партії «Відродження», головою Черкаської обласної організації Партії «Відродження», і не збираюсь нічого змінювати. Я дійсно маю значну підтримку людей на окрузі №200, а також і по всій Черкаській області, оскільки це пов`язано з моєю щоденною роботою над вирішенням конкретних проблемних питань громадян», – заявив нардеп.
Антон Яценко вважає, що Партія «Відродження» – це саме та політична сила, яка може розбудувати Україну!
 
«Спільно з народними депутатами, які входять до складу депутатської групи Партії «Відродження», намагаємося всіма силами максимально використовувати депутатські мандати для того, щоб покращити життя людей», – наголосив народний депутат.
 
Відтак усі чутки спростовано. Парламентар попросив осіб, які займаються поширенням неправдивої інформації, припинити провокації такого характеру.
Логотип_партії_-Відродження-

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.