Монастирищенські спортсмени-пауерліфтери привезли додому перемогу

Опубліковано: 06.04.2017

Монастирищенські спортсмени-пауерліфтери привезли додому перемогу

В місті Маріуполі відбувся 9 відкритий чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтингу, під егідою Української бездопінгової Федерації пауерліфтингу. В програму змагань входило виконання трьох вправ: присідання зі штангою, жим штанги лежачи з грудей, станова тяга.

Як інформують Новини Черкас, в змаганнях приймали участь члени секції з пауерліфтингу Монастирищенської ДЮСШ, Владислава Заболотна (2002 р.н., змагалася у ваговій категорії до 50 кг., у віковій категорії Т1 (підлітки 14-15 років)), Владислав Лєвікін (2000 р.н., вагова категорія до 60 кг., Т2 (підлітки 16-17 років)), Ростислав Лук’янов (2000 р.н., вагова категорія до 75 кг.,Т2)) та їх тренер Віктор Кузьменко (вагова категорія 82,5 кг., категорії – дорослі; військові та правоохоронні органи).

Владислава Заболотна приймала участь у всіх трьох вправах : в присіданні виборола -2 місце; жим-2 місце; станова тяга- 1 місце, та встановила рекорд України ( підняла 72 кг).

Владислав Лєвікін у присіданні -1 місце, жим – 2 місце, станова тяга – 2 місце, Ростислав Лук’янов в присіданні-2 місце, станова тяга -3 місце.

Крім того діти взяли призові місця в змаганнях і серед дорослих. Владислава: в присіданні – 2 місце; жим – 2 місце; станова тяга – 3 місце, Владислав: у присіданні – 2 місце, жим – 2, станова тяга – 3 місце. Тренер, Віктор Кузьменко: у присіданні – 2 місце, станова тяга – 2 місце у загальній категорії серед дорослих, 1 місце серед військовослужбовців.

Переможці нагороджені медалями та грамотами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.