Антон Яценко вкотре прозвітував про свою допомогу бійцям АТО (ДОКУМЕНТИ)

Опубліковано: 10.04.2017

Нещодавно в соцмережах з’явилися провокативні публікації стосовно неякісних бронежилетів, які Антон Яценко подарував бійцям АТО. Народний депутат не міг залишитись осторонь відвертої брехні та спростував всі чутки і наклепи.

«Останнім часом з`явилось дуже багато провокативних матеріалів про те, що я начебто подарував бійцям АТО 10 бракованих бронежилетів.
Вкотре запевняю, що це все брехня і чергова провокація, яка направлена в мою адресу через те, що я дуже багато допомагав АТОвцям і зараз продовжую допомагати в отриманні земельних паїв. Відтак свідоцтво про право власності на землі уже отримали 84 воїни АТО», – звернувся Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Народний депутат зазначив,що раніше з його округу було передано більше 1000 бронежилетів та іншої військової амуніції учасникам АТО. І багатьом з них ці бронежилети врятували життя.
Зокрема, нардеп оприлюднив офіційні документи про кількісну допомогу амуніцією, проведення перевірок бронежилетів та списку АТОвців, які отримали допомогу:
«Тому, щоб не було таких провокацій, публікую повторно перелік осіб, яким допоміг бронежилетами та іншою військовою амуніцією. Сподіваюсь, вони зрозумінням поставляться до цього, оскільки я маю відзвітувати, якщо мої слова ставлять під сумнів».

 

vtVve56K9qA

AWmDCbE2ATo

 

qcCGDpo7L00

L4x0Z17rIYs

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.