Христинівські рятувальники провели роботу зі школярами

Опубліковано: 11.04.2017

10 квітня на подвір’ї ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 місто Христинівка була проведена Всеукраїнська громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Співробітники Христинівського РВ УДСНС України у Черкаській області зустрілися з школярами, щоб нагадати кожному про важливість професія рятувальника, розповісти про історію створення пожежної охорони, показати техніку та обладнання, яке використовується при ліквідації пожеж та будь-яких інших надзвичайних ситуаціях, а також навчити дітей не потрапляти до небезпечних ситуацій, як не розгубитися та прийняти єдине вірне рішення у разі небезпеки. Про це повідомляє ДПРЧ міста Христинівка.
Головним завданням проведення акції є ознайомлення дітей з основами пожежної безпеки, роз’ясненням правил безпеки життєдіяльності та популяризації професії рятувальника, адже ця професія досить складна і небезпечна. Люди, що присвятили своє життя порятунку інших — дуже сміливі та самовіддані, готові протистояти будь-яким труднощам та небезпекам.
Під час акції рятувальники ознайомили присутніх з пожежною технікою, розповіли про пожежі які їм приходилося приборкувати на протязі року. Нагадали про важливість дотримання правил безпеки та навчили як потрібно діяти в разі небезпеки. Дозволили дітлахам приміряти на собі пожежне спорядження та посидіти за кермом автомобіля.
Цього дня організатори акції ще раз довели, що бійці ДСНС вміють не лише ліквідовувати надзвичайні події, а й дарувати дітям знання з безпеки життєдіяльності разом зі святковим настроєм.

Фото Дпрч Христинівка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.