Антон Яценко: Особи, які знущаються над тваринами, повинні бути суворо покарані (ВІДЕО)

Опубліковано: 14.04.2017

Сьогодні на своїй сторінці в соцмережі Facebook народний депутат України Антон Яценко висловив обурення стосовно вчорашнього інциденту, коли хасиди знущалися над конем:

«Дізнався, що вчора, 13 квітня, на трасі Гереженівка-Умань сталася досить неприємна ситуація. Хасиди з Умані займалися катуванням тварини. А саме, прив`язали коня до автомобіля та на швидкості потягнули його по дорозі. Вважаю такі дії вкрай жорстокими та неприпустимими. Особи, які вчинили їх, мають понести суворе покарання», – заявив Антон Яценко.

Також народний депутат України повідомив, що вже звернувся до Уманського відділу поліції щодо притягнення «цих нелюдів» до кримінальної відповідальності та підкреслив, що злочинці повинні відповісти перед Законом за свої ганебні дії.

«Зауважу, що в Ізраїлі за знущання над тваринами покарання набагато суворіше, аніж в Україні. Тому хотілося б, щоб наша правоохоронна система миттєво реагувала на такі прояви жорстокості та застосовувала всі методи покарання згідно з нашим законодавством» – написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook Антон Яценко.

Зі свого боку народний депутат пообіцяв, що буде уважно слідкувати за подальшим розвитком цієї події та робитиме все можливе, щоб покарання за знущання над тваринами були суворіші.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.