На щастя, уманська історія про загнаного коня виявилася перебільшенням (відео)

Опубліковано: 14.04.2017
На щастя, уманська історія про загнаного коня виявилася перебільшенням (відео)
Днями, на уманських сторінках інтернету стало популярним відео, де хасиди прив’язали до свого авто коня та їхали по дорозі. Журналісти сайту Рідний Край вирішили розібратись в ситуації та провели невелике розслідування.
Так з’ясувалося, що власниками даних породистих коней дійсно є два брати хасиди. Утримують коней в Умані. Купували їх для того, щоб була можливість долучати дітей місцевих дитячих будинків до спілкування з тваринами, щоб вихованці могли безплатно на них кататись. Журналісти в подальшому триматимуть на контролі дану обіцянку.
Видеоплеер

00:00
00:19
На відео видно, як двоє коней на швидкості біжать тротуаром міста в районі Нової Умані. Як пояснив їх хазяїн, коней налякали і вони увірвалися із пасовиська. Так довелося автомобілем їх наздоганяти та прив’язувати, щоб злякані тварини не наробили лиха. А стомленим був кінь не від біганини за його авто, а через те, що переляканим біг трасою. Як стверджують очевидці, за авто з конем, пішки йшов ще один хасид, та вів на привязі іншого коня.
14 квітня, при поліції ветеринарами було оглянуто коней. Так, видимих слідів знущань чи травм від жорсткого поводження не виявлено.
Усі, хто на власні очі хоче побачити стан здоровя коней, можуть це зробити за адресою пров. Короткий (Белінського), 3.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.