На Черкащині не вистачає призовників

Опубліковано: 15.04.2017

армія-8-768x513

Призовників відібрано трохи більше 50%. Про це розповів заступник обласного військового комісара Олег Захаренко, пише видання Вичерпно

100% призовників набрав військкомат Жашківського району. Наразі вони готові до відправки у навчальні частини. Лисянський, Кам’янський та Чорнобаївський райони Олег Захаренко теж відзначив з кращої сторони. Решта районів «пасе задніх». Аутсайдерами у відборі як строковиків, так і контрактників, є Уманський та Чигиринський райони.

Голови сільських рад, районних адміністрацій, за словами Олега Захаренка, мовчазливо споглядають на роботу військового комісаріату. Тому заступник військового комісара назвав це таким собі саботажем роботи по пошуку призовників.

– Я не розумію, коли в той час, як на сході України ідуть бойові дії, подекуди доводиться накладати адміністративні стягнення щодо військового обліку та роботи по призиву на строкову військову службу, — сказав Олег Захаренко.

Крім того, він наголосив на тому, що строковики не направляються у зону АТО.

– Через 1,5 року вони повернуться до нас в область і будуть складати військово навчений ресурс. І хай батьки не кажуть, що на війну ведуть не навчених. Немає в нас такого!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.