“Всеукраїнський фестиваль писанок” – захід, присвячений українському культурному феномену – писанкарству. Цього року вже традиційний для України фестиваль, ініційований Folk Ukraine, відкрився у Києві напередодні Великодня – 8 квітня.
Серед розмаїття прекрасних робіт митців з усієї країни можна зустріти і уманську, яку представила художниця Дарка Дьома-Пісна. Мисткиня виклала фото та відео свого дивовижного виробу на сторінці у Фейсбук.
Всі роботи на Софійській площі представили 585 митців з усіх областей України, але також не обійшлося без експонатів з приватних колекцій. Відомо також, що на Володимирському ринку крім писанок розташований Великодній ярмарок та тематичні фото зони, повідомляє liga.net.
Джерело:
No Comments