В Умані під час благодійної акції зібрали понад 17 000 гривень

Опубліковано: 16.04.2017

Картинки по запросу серце до серця

З 9 березня по 9 квітня 2017 року всі уманчани мали можливість долучитися до ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проходила з метою збору коштів для закупівлі медичного обладнання для дітей, які мають вади зору. Про це повідомляє Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради

На зібрані під час зазначеної акції кошти відповідно договору Фонд придбає медичне обладнання та безкоштовно передасть його у користування в дитячу лікарню м. Умань для діагностики та лікування хворих дітей, адже в місті на диспансерному обліку знаходиться 298 дітей з вадами зору, які потребують профілактики та лікування.

У ході акції волонтери збирали кошти під час масових заходів, в медичних та освітніх установах, навчальних закладах, були розміщені спеціальні скриньки. До участі в акції долучальсь підприємства, установи, організації.

За результатами цьогорічної акції сума зібраних коштів в м. Умань становить 17 396,52 грн. Зібрані кошти будуть перераховані на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Обстеження та лікування на устаткуванні, що буде закуплено в результаті акції «Серце до серця» проводитиметься безкоштовно.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.