На Уманщині перевірили надання соціальних послуг у населених пунктах

Опубліковано: 17.04.2017

Результат пошуку зображень за запитом "допомога літнім людям"

06 квітня 2017 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Сановською Ю.А., соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома Пясецькою О.В. і Решетило С.Ю. та психологом терцентру Розборською Н.А. була проведена перевірка якості надання соціальних послуг в населених пунктах району, а саме у Вільшаній Слобідці, Роговій та Острівці, пише УМАНЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Уманську РДА.

На обслуговуванні у соціального робітника по с. Вільшана Слобідка Музики О.Ю. знаходиться 11 підопічних, у соціального робітника по с. Рогова Парокінної Л.І. – 12 підопічних, у соціального робітника по с. Острівець Тицькун Г.С. – 15 осіб.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки.

Також з підопічними с. Вільшана Слобідка провела бесіди психолог Розборська Н.А.

За наслідками перевірки встановлено, що соціальні робітники справляються зі своїми обов’язками. Вони піклуються про підопічних, своєчасно доставляють їм продукти харчування, ліки, прибирають в будинках, на подвір’ї, допомагають по господарству, вносять воду, оплачують комунальні та забезпечують надання інших видів послуг.

Недоліків та порушень в наданні послуг не виявлено, всі добросовісно і з повагою відносяться до своїх підопічних.

Джерело: УМАНЬ СЬОГОДНІ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.