Антон Яценко: “Як я і обіцяв, продовжую боротися з недоброчесними правоохоронцями.” Завдяки наполегливій праці депутата з посади звільнено одіозного заступника прокурора

Опубліковано: 18.04.2017

prokuror

Депутат Верховної Ради України Антон Яценко підтвердив інформацію, що одіозного заступника прокурора Уманської місцевої прокуратури Резніка Руслана Борисовича таки звільнено з посади. Про це народний обранець повідомив на своїй сторінці у Фейсбук:

“Як я і обіцяв, продовжую боротися з недоброчесними правоохоронцями.

Наразі звільнено з посади першого заступника прокурора Уманської місцевої прокуратури Резніка Руслана Борисовича, який до того майже 10 років обіймав посаду прокурора міста Умань.

Я неодноразово звертався до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України з приводу звільнення таких одіозних правоохоронців в межах Монастирищенського, Христинівського, Уманського району та сіл Легедзине і Вишнопіль Тальнівського району як Резніка Руслана Борисовича, Школенка Віталія Анатолійовича, начальника карного розшуку Уманського РВП ГУНП в Черкаській області – Білика Володимира Миколайовича, заступника начальника Христинівського ВП ГУНП Мельника Олександра Володимировича, який на сьогодні виконує обов’язки начальника відділу та старшого уповноваженого сектору карного розшуку Уманського ВП ГУНП –Любарського Олександра Володимировича.

За короткий час нам вдалось домогтись справедливості, за результатами проведених перевірок виконання службових обов’язків та на предмет наявності в їх діях корупційної складової уже звільнені такі правоохоронці як Білик В.М., Школенко В.А. та Резнік Р.Б.

Незважаючи на те, що по них були гучні скандали в пресі, це не заважало їм і далі займатися своїми кримінальними оборудками та корупційними схемами. https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=5fTzciy3vvw

Я, як народний депутат, голова підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності вважаю своїм обов’язком і надалі боротися за очищення округу від недобросовісних правоохоронців і впевнений, що найближчим часом будуть звільнені й інші «перевертні в погонах» Мельник О.В. та Любарський О.В.

На мою думку, особи, які займаються недоброчесною діяльністю, мають самі звільнятися зі своїх посад аби не допускати в подальшому такої ганьби”

Фото Антона Яценко.

Фото Антона Яценко.

Фото Антона Яценко.

Фото Антона Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.