Антон Яценко добивається збільшення державного фінансування на лікування українців за кордоном (ВІДЕО)

Опубліковано: 19.04.2017

Народний депутат України Антон Яценко підняв питання збільшення державного фінансування на лікування українців за кордоном та придбання ангіографічного обладнання у місті Умань, яке дасть змогу своєчасно надавати лікування громадянам. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«З кожним днем у нашій країні зростає кількість людей, особливо дітей, з важкими захворюваннями. І у більшості випадків провести лікування в Україні неможливо.
У 2016 році Урядом на програму «Лікування громадян України за кордоном» було закладено майже 400 млн. грн., а в 2017 році – всього-на-всього 203 млн. грн., тобто в 2 рази менше, ніж у минулому», – зауважив народний депутат.

Також Антон Яценко підкреслив, що лікування за кордоном коштує дорого, тож далеко не кожен може назбирати потрібну суму:
«Зазначу, що наприклад, операцію по трансплантації кісткового мозку та серця потрібно робити за кордоном. Оскільки вартість її перевищує 100 тисяч доларів США, прості громадяни не в змозі зібрати таку захмарну суму.

Багато дітей, так і не дочекавшись допомоги, помирає».
Задля вирішення цього питання на загальнодержавному рівні, народний депутат Антон Яценко звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який відгукнувся на прохання народного депутата:

«Нещодавно на годині запитань до Уряду звернувся до Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням розглянути можливість збільшення фінансування на лікування українців за кордоном та придбання ангіографічного обладнання у місті Умань, яке дасть змогу своєчасно надавати лікування громадянам.

Дякую Володимиру Гройсману за те, що відгукнувся на моє звернення та негайно доручив створити робочу групу у складі віце-прем’єр-міністра з питань соціальної політики Павла Розенка, в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, мене, як народного депутата, та інших фахівців», – написав в соцмережі Facebook Антон Яценко.

Народний депутат підкреслив, що зараз робоча група активно працює над питанням збільшення фінансування бюджетної програми «Лікування громадян України за кордоном» та розширення можливостей отримання хворими громадянами належної медичної допомоги за кордоном.

Тому кожен може вносити свої пропозиції щодо вирішення цього питання:

«Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться добитись збільшення коштів на лікування та зберегти життя людей!

Як народний депутат, буду докладати максимум зусиль для того, би медична допомога хворим надавалась на належному рівні, як у нас, так і за кордоном.

Якщо в когось є пропозиції по цьому питанню, прошу надсилати їх мені для опрацювання в особисті повідомлення у соцмережах Вконтакті, Однокласники, Фейсбук», – заявив Антон Яценко

#АнтонЯценко #допомога #лікуваннялюдей #діти#медичнадопомога #лікуваннязакордоном

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.